Bukmacherskie aplikacje mobilne – warto instalować na telefonie?

Bukmacherskie aplikacje mobilne stale zyskują na zainteresowaniu. Wynika to z tego, że dzisiejsze społeczeństwo jest ściśle związane z nowoczesnymi technologiami i ceni sobie wygodę, mobilność i szybkość – również w obszarze zakładów wzajemnych. Nie dziwi więc fakt, że niemal wszyscy polscy bukmacherzy to właśnie w apkach mobilnych upatrują jeszcze większego zarobku. Ich integralną częścią już jakiś czas temu stały się tak zwane usługi dodatkowe. Które z nich są oferowane przez bukmacherów w ich aplikacjach i dlaczego ich wdrażanie do tego typu oprogramowania jest rozsądne? Na tym skupimy się w dzisiejszym wpisie.

Bukmacherskie aplikacje mobilne
Bukmacherskie aplikacje mobilne – warto instalować na telefonie?

Usługi dodatkowe dostępne w aplikacjach mobilnych polskich operatorów

Jako że aplikacje mobilne polskich bukmacherów w zdecydowanej większości są tworzone na wzór ich serwisów internetowych, starają się doścignąć je pod kątem prezentowanej oferty. U większości bukmacherów doskonale im to wychodzi (bo i musi), a w ich obrębie można typować nie tylko klasyczne spotkania sportowe, ale i usługi dodatkowe. W tym momencie wyróżnić można dwie:

  • sporty wirtualne – w ich obrębie obstawiać możemy fikcyjne spotkania sportowe, w całości zorganizowane przez algorytmy komputerowe. Bukmacher prezentuje je w postaci symulacji komputerowych (przypominających gry wideo), a same w sobie nie bazują one na losowości, a właśnie na dokładnych i precyzyjnych obliczeniach;
  • gry karciane – nowość na światowym rynku szybko trafiła do Polski i stała się integralną częścią oferty rodzimych bukmacherów oraz ich aplikacji mobilnych. W tej usłudze obstawiamy symulowane rozdania w legalnym pokerze, blackjacku i innych grach karcianych mogących być kojarzonymi z kasynem. Nie są one wygenerowane komputerowo, a bazują na losowości – transmisje są z kolei tymi rzeczywistymi, nagrywanymi w profesjonalnym studio, najczęściej kompletnie niezależnym od bukmachera.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Specyfika usług dodatkowych została przeniesiona do aplikacji mobilnych. Oznacza to, że również w ich obrębie są one dostępne całodobowo i pozwalają na szybkie rozwiązywanie zawieranych w ich obrębie zakładów (maksymalnie kilkuminutowe). Same w sobie oczywiście korzystają z salda głównego u konkretnego bukmachera – tego samego, z którego pobierane są środki na klasyczne zakłady.

Interfejs usług dodatkowych w aplikacjach mobilnych

Aplikacje mobilne wymagają od najlepszych bukmacherów specjalnego podejścia w kontekście interfejsu. Musi on zadbać o to, by wszystko było w nich nie tylko czytelne, ale i intuicyjne. Każdy buk poniekąd zmuszony więc został dostosować swoje usługi dodatkowe do tego, by działały w obrębie ekranów o stosunkowo niewielkiej przekątnej, jednocześnie oferując możliwość oglądania symulacji lub transmisji meczów oraz korzystania z oferty bukmacherskiej.

superbet kod bonusowy
Superbet bonus na darmowy freebet 34 PLN

W praktyce wygląda to tak, że w większości przypadków ekran usług dodatkowych jest podzielony na pół – w górnej jego części wyświetlana jest „przyklejona” transmisja czy to rozdania w grze karcianej jak poker online, czy też symulacji sportu wirtualnego. Na dole z kolei można dokonywać operacji bukmacherskich ściśle z nią związanych. Oczywiście całość może zmieniać kształt zależnie od urządzenia, z którego się korzysta. Z pewnością inaczej wygląda w obrębie dysponującego większą przestrzenią roboczą tabletu aniżeli na znacznie mniejszym telefonie.

Dlaczego usługi dodatkowe w aplikacjach są czymś dobrym dla bukmacherów i dla nas?

Usługi dodatkowe znane są ze swojej specyfiki – nie bez powodu jednak to właśnie na nie stawia współcześnie zdecydowana większość polskich operatorów, dbając o to, by trafiały one również do ich aplikacji mobilnych. Dlaczego jest to dla nich tak ważne? Przede wszystkim ze względu na, generowane przez te usługi zarobki, co jest dość oczywiste. Z uwagi na ich dostępność, ludzie bardzo chętnie sięgają po nie w mniejszych lub większych przerwach między obstawianiem rzeczywistych spotkań sportowych. Ich szybka formuła zachęca z kolei do ciągłego zawierania zakładów – nawet jeśli te opatrywane są niską stawką, dla bukmachera wiążą się z dodatkowym przychodem o bardzo stałym charakterze.

Nie da się jednak powiedzieć, że bukmacherzy w jakikolwiek sposób „żerują na nas” swoimi usługami dodatkowymi. Te są bowiem atrakcyjne również z naszej perspektywy. Jak bowiem wiadomo:

  • są dostępne całodobowo – możemy więc z nich skorzystać o dowolnej porze dnia i nocy, zawsze mogąc liczyć na dokładnie to samo;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • za pośrednictwem aplikacji możemy po nie sięgać wszędzie – urządzenia przenośne mamy zawsze ze sobą – a wraz z nimi mamy też usługi dodatkowe;
  • są niezobowiązujące – jedna rozgrywka w usługach dodatkowych trwa zaledwie kilka minut. Można po nie zatem sięgać chociażby tuż przed odłożeniem telefonu czy tabletu przed snem;
  • nie wymagają dogłębnej analizy – obstawiając klasyczne spotkania sportowe musimy liczyć się z koniecznością poświęcenia czasu na jak najbardziej szczegółową analizę – tutaj jej nie ma. 

Czy aplikacje bukmacherskie mają sens?

Poniżej kilka najczęściej pojawiających się pytań, jakie zadają typerzy na forach internetowych. Wielu z nich zdaje sobie pytanie czy bukmacherskie aplikacje mobilne, które instalują na telefonie są warte tyle, ile piszą o nich sami gracze?

Co się stanie, gdy w czasie obstawiania usługi dodatkowej w aplikacji bukmacherskiej rozładuje nam się telefon?

Jeżeli udało nam się zakupić kupon, zostanie on rozwiązany w sposób standardowy. Bukmacherskie aplikacje mobilne dają nam wgląd w historię zakładów – w przypadku niektórych usług dodatkowych (w szczególności gier karcianych) pozwalają zobaczyć nie tylko historyczne wyniki, ale i towarzyszące im fragmenty transmisji.

betfan bez podatku
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Czy usługi dodatkowe w obrębie aplikacji mobilnych pobierają dużo transferu?

Każda z usług dodatkowych wyświetla na naszym ekranie przenośnym obraz na żywo – czy to symulację komputerową (sporty wirtualne), czy też bardziej profesjonalną transmisję (gry karciane). Naturalne jest, że obie te rzeczy sięgają po nasz transfer. Pobierają go jednak bardzo mało – nieporównywalnie mniej niż chociażby aplikacje do oglądania filmów (YouTube i inne).

Co trzeba zrobić, aby móc sięgnąć po usługi dodatkowe w aplikacji bukmacherskiej?

Przede wszystkim musimy zainstalować ową aplikację – najlepiej taką od bukmachera, który daje dostęp do wszystkich istniejących obecnie usług dodatkowych. Konieczne jest także zarejestrowanie się u niego oraz wpłacenie środków na typowanie. Wszystkie te akcje wykonamy w obrębie samej aplikacji.

5 / 5. Ocen: 5

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie