Co można obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Rynek bukmacherski w Polsce stale się rozwija. Widać to chociażby po liczbie firm, których stale przybywa, a także o sporym zainteresowaniu graczy. Bukmacherzy, widząc napływających graczy muszą wychodzić im naprzeciw i oferty stale się poszerzają, a z drugiej strony – typerzy, mając tak duże pole do manewru, nie wiedzą na czym dokładnie się skupić. Właśnie dlatego postanowiliśmy przybliżyć temat, co można obstawiać w zakładach bukmacherskich? Wskażemy kilka wskazówek na temat tego co można obstawiać i czym przede wszystkim się kierować.

co można obstawiać u bukmacherów
Jakie zakłady obstawiać żeby wygrywać pieniądze?

Co można obstawiać u bukmacherów?

Tak naprawdę mamy u bukmacherów internetowych kilka podstawowych zakładek, z których możemy korzystać. W zależności od tego, co nas interesuje – wybór jest naprawdę spory, a dla zawodowych typerów na pewno również oczywisty. Co zatem możemy obstawiać?

Klasyczne dyscypliny sportowe

Najszerszą ofertę znajdziemy na klasyczne dyscypliny sportowe. Typerzy mogą obstawiać zwykle około 30-40 sportów – w zależności od wielkości firmy. Wśród nich znajdziemy na pewno najpopularniejsze: piłkę nożną, siatkówkę, tenis, hokej, czy koszykówkę. Nie brakuje także mniej popularnych gier – typować można szachy, żeglarstwo, snooker’a, futbol amerykański, a także dart oraz piłkę wodną. Niewątpliwie, fan każdej dyscypliny znajdzie coś dla siebie. Oczywiście najmocniej rozbudowane będą najpopularniejsze sporty – czy to pod względem rynków zdarzeń, transmisji, czy promocji i bonusów.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

E-sport

Coraz większą popularność zyskuje e-sport, czyli sporty elektroniczne. Wielu ekspertów jasno mówi, że to jest właśnie przyszłość zakładów bukmacherskich. W skład gier e-sportowych, które najczęściej są dostępne u bukmacherów wchodzą: Counter Strike, League of Legends, Dota2, Rocket League, Overwatch, Starcraft, Rainbow Six, King of Glory, a także popularne gry sportowe, jak NBA, czy FIFA. Możliwości obstawiania jest zatem sporo.

Ponadto liczba gier u poszczególnych bukmacherów stale jest aktualizowana, ponieważ widać, jakim zainteresowaniem cieszą się gry e-sportowe. Mamy kilka firm bukmacherskich w Polsce, które mocno zaangażowały się w tę zakładkę. Będą to na pewno LV BET, STS, Fortuna, a także Totalbet. I to właśnie na tych stronach znajdziemy dedykowane promocje na zakłady sportów elektronicznych, a także transmisje z najciekawszych pojedynków – czy to z CS’a, czy LoL’a.  

Sporty wirtualne

Nieprzerwanie od kilku lat bardzo dobrze radzi sobie zakładka ze sportami wirtualnymi. Są to gry symulowane, w których nie biorą udziału żadni gracze. Bukmacher tworzy specjalne algorytmy, a także wizualizacje pojedynków. Tak naprawdę o rezultacie zdarzeń decyduje komputer, więc nie mamy aż takich możliwości do oszacowania zwycięzcy. Oczywiście, możemy posiłkować się statystykami oraz tabelą poszczególnych rozgrywek, jednak ten czynnik wirtualny ma tutaj spore znaczenie.

Najczęściej do sportów wirtualnych zaliczamy:

  • wyścigi samochodowe,
  • psie,
  • żużel,
  • tenis
  • oraz klasycznie – piłkę nożną.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakładka ta cieszy się uznaniem graczy, którzy lubią szybkie rozstrzygnięcia – pojedynki trwają tutaj maksymalnie kilka minut i odbywają się permanentnie, 365 dni w roku.

Zakłady na rozrywkę

Osoby niezainteresowane klasycznymi sportami, czy tymi elektronicznymi również mogą obstawiać kupony w zakładach bukmacherskich. Bukmacherzy coraz częściej dają możliwość typowania zdarzeń z życia codziennego. Czy to z show-biznesu, rozrywki, polityki, czy ekonomii. W większości firm znajdziemy zatem typy na to, kto wygra kolejne wybory prezydenckie, czy kto wygra kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”.

Najlepiej rozwiniętą zakładkę na obstawianie zakładów z rozrywką posiada Polski bukmacher Betfan, który pozwala typować nawet „zdarzenia” pogodowe. Możemy tam obstawić to, jaka będzie średnia temperatura w kraju w danym miesiącu, czy ile stopni będzie miała woda w Bałtyku.

Czym się kierować przy typowaniu zakładów?

Gdy już wiemy, co można obstawiać w zakładach bukmacherskich, postanowiliśmy podać kilka wskazówek, którymi szczególnie nowi typerzy powinni się kierować podczas typowania. Jak obstawiać mecze u bukmacherów żeby wygrywać pieniądze?

  1. Obstawiaj to, na czym się znasz

Zaczynając typowanie musimy mocno się zastanowić, na czym tak naprawdę się znamy i co będziemy chcieli obstawiać. Dobrze jest mieć zawężone pole dyscyplin, ponieważ bez tego może się okazać, że nagle na kuponie będziemy mieli zakłady z sześciu różnych sportów.

betfan bez depozytu
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Oczywiście może się okazać to trafione, jednak statystycznie patrząc – trudno jest znać się na wszystkim i dobrze oszacować rezultaty z różnych dyscyplin, bez większej wiedzy na jej temat.

  1. Korzystaj z promocji

Każdy bukmacher oferuje teraz bonusy i promocje. Czy to dla nowych graczy, dając im freebety, cashback’i, a także bonusy od depozytów, czy dla stałych typerów – dodatkowy procent do ewentualnej wygranej, czy zwolnienie z płacenia podatku. Warto jest korzystać z tego, co bukmacherzy dają swoim graczom. Dzięki temu typerzy mają możliwość wygrywać więcej lub mieć po prostu ubezpieczone kupony.

  1. Nie kieruj się kursami

Zachęcamy również do tego, aby nie obstawiać tylko na podstawie kursów, które tworzą bukmacherzy. Czasami również oni mogą się pomylić i nie warto ślepo w to wierzyć. Polecamy analizowanie statystyk samemu. W ten sposób możemy zauważyć jakiś szczegół, który umknął bukmacherom. Bez przejrzenia statystyk tak naprawdę lepiej odpuścić typowanie.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie