Czy warto obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych?

Kiedyś punkty stacjonarne bukmacherów były bardzo popularne w Polsce. To właśnie tam gracze obstawiali najwięcej zakładów… Jak to wygląda teraz? Czy nadal opłaca się obstawiać zakłady w lokalach stacjonarnych? A może to nie jest do końca dobra opcja?

lokale stacjonarne bukmacherów
Czy warto obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych?

Punktów stacjonarnych jest coraz mniej na mapie Polski…

Dawniej zakłady bukmacherskie były przede wszystkim obstawiane właśnie w punktach stacjonarnych. Nie może to jednak zaskakiwać. Wszak kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu cała ta branża dopiero raczkowała. Tylko nieliczni mieli taki przywilej, że mogli codziennie sobie obstawiać spotkania np. ulubionej drużyny. Mało kto mieszkał bowiem niedaleko tych lokali. Z czasem sytuacja zaczęła się zmieniać. Powstawały coraz to nowsze lokale stacjonarne. Jednocześnie firmy bukmacherskie otwierały się na nowe technologie. To spowodowało, że coraz więcej zakładów zaczynało być obstawianych drogą online. Teraz jest to norma. Obecnie gracze mają do dyspozycji trzy główne warianty w tym względzie. Są to punkty stacjonarne, ale nie tylko.

Nie ma żadnych problemów, by grać także właśnie przez sieć. Obecnie coraz więcej typerów obstawia zakłady również dzięki aplikacjom mobilnym. Opcji na tej właśnie płaszczyźnie jest zatem dużo. Łatwo jednak zaobserwować, że coraz mniej popularne są punkty stacjonarne. Nie tak dawno, ponieważ zaledwie kilka miesięcy temu, Totolotek zrezygnował z takiej formy oferowania zakładów. W ślad za nim, przynajmniej w pewnym stopniu, idzie Fortuna. Ten bukmacher w ostatnim czasie zlikwidował bowiem kilka punktów. A gdzieniegdzie można przeczytać, że to tak naprawdę dopiero początek. Nie da się ukryć, że utrzymanie takiego właśnie lokalu kosztuje. A zyski dla włodarzy Polskich bukmacherów nie są do końca satysfakcjonujące.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wpływ na to, że jest obecnie coraz mniej punktów stacjonarnych, ma na pewno pandemia. Wszak przez koronawirusa sporo osób przekonało się do tego, że można efektywnie obstawiać poprzez strony internetowe itp. A tak naprawdę nie wiemy, jak będzie dalej sytuacja wyglądała z pandemią. Wszak eksperci przekonują, że to jeszcze nie koniec. Można zatem wysunąć wniosek, że z czasem punktów stacjonarnych będzie niestety coraz mniej.

Czy lokale stacjonarne to strata czasu oraz pieniędzy?

Dlaczego nie warto obstawiać w ten sposób? Ogólnie jest to obecnie coraz bardziej utrudnione. Właśnie przez to, że jest generalnie coraz mniej punktów stacjonarnych na mapie Polski. Dodatkowo osoby zainteresowane tym zagadnieniem muszą mieć świadomość, że gra w lokalach stacjonarnych to często strata czasu. Wszak nie każdy ma tak dobrze, że mieszka relatywnie niedaleko tych lokalizacji. A wizyta w innym mieście itp. to strata czasu. Nie da się tego ukryć. Zresztą tak samo, jak i pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W ostatnim czasie sporo podrożała benzyna. Jeśli wybierasz się środkami komunikacji miejskiej, to też nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. W okresie wakacyjnym liczba tramwajów, autobusów itp. się zmniejszyła. A ceny za bilety jak na złość także są coraz większe. Możesz alternatywnie obstawiać kupony przez internet. W zaciszu własnego domu albo mieszkania. Dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić zaś sporo czasu, jak i pieniędzy.

Kolejki do obstawienia kuponu

Czasami obstawianie w punktach stacjonarnych jest dość… kłopotliwe. Szczególnie w godzinach szczytu. Ostatnio dość często można zaobserwować ten aspekt. Zwłaszcza w trakcie weekendów. Aktualnie trwają Igrzyska Olimpijskie. Wcześniej zaś odbywały się Mistrzostwa Europy. Nie brakuje zaś chętnych na obstawianie tych wydarzeń. Dlaczego jednak kolejki to kłopot? Nie każdemu uśmiecha się czekać kilka, kilkanaście minut na zagranie własnego kuponu. Ma to zaś szczególne znaczenie wtedy, kiedy gdzieś się spieszymy, prawda?

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Są też nieco inne sytuacje. Masz zamiar zagrać coś live jak na przykład gry karciane w Betgames STS? W takiej sytuacji decyzja musi być podjęta natychmiast. Wszak wystarczy tylko mała zwłoka, by atrakcyjny kurs się zmienił albo w ogóle został wycofany z oferty. Nic dziwnego, że typowanie w punktach stacjonarnych – pod tym kątem – nie jest optymalne.

Brak pełnej koncentracji w lokalu pełnym ludzi

Dlaczego jeszcze warto zastanowić się nad innymi alternatywami w tym aspekcie? Granie w lokalach stacjonarnych czasami jest uciążliwe jeszcze z innego powodu. By dokładnie analizować ofertę i tym samym mieć szanse na skuteczne obstawianie i zarobienie sporej liczby pieniędzy, potrzebna jest cisza i spokój. Tego niestety nie mamy zagwarantowane, jeśli chodzi o punkty stacjonarne. Wszystko zależy od pory dnia i natężenia ruchu. Czasami istotnie nikogo nie ma w środku. Takie sytuacje zdarzają się jednak sporadycznie. We własnym domu lub mieszkaniu jest nam zaś o wiele łatwiej o te czynniki.

Możemy spokojnie zobaczyć, co znajduje się w ofercie. Następnie mamy okazję zagrać starannie wyselekcjonowane przez siebie wydarzenia. Inna kwestia dotyczy oferty. O co chodzi? Często jest bowiem wydrukowana tylko jedna oferta z kursami – na cały lokat. Czasami trzeba zaś poczekać, by można było sprawdzić, co w ogóle jest do gry. Pod wieloma względami typowanie w punktach stacjonarnych pozostawia sporo do życzenia. Szczególnie dla osób, które chcą podchodzić do tego tematu na poważnie i marzą im się bardzo duże wygrane.

5 / 5. Ocen: 5

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie