Darmowe transmisje meczów u polskich bukmacherów – gdzie oglądać mecze?

Aby móc obstawiać w sposób efektywny, warto interesować się sportem, którego typowanie się planuje. Oglądanie meczów uważane jest za największe i najbardziej wiarygodne oraz wymierne źródło informacji analitycznych pozwalających opanować typowanie do perfekcji. Choć nie każdy o tym wie, najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują możliwość darmowego oglądania meczów w obrębie ich serwisów internetowych. Dlaczego tak właściwie to robią? U kogo można oglądać darmowe transmisje meczów? Czy rzeczywiście jest to w pełni darmowe? O tym wszystkim – w naszym dzisiejszym poradniku.

mecze na żywo u bukmacherów
Darmowe transmisje meczów u polskich bukmacherów – gdzie oglądać mecze?

Dlaczego bukmacherzy online pozwalają oglądać darmowe transmisje meczów?

Konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych jest ogromna – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Najlepsi bukmacherzy starają się walczyć o uwagę nowych klientów w różny sposób. Jedni próbują zachwycić atrakcyjnymi kursami bukmacherskimi, inni zaś prezentują szalenie opłacalne promocje bukmacherskie. Wydawałoby się, że nie da się już konkurować na wielu innych polach. Tymczasem jednak są również usługi dodatkowe, rynki bukmacherskie, pokrycie ofertą na żywo, kody promocyjne. Są też, no właśnie, darmowe transmisje meczów. Te ostatnie okazują się być nie tylko przydatne przy obstawianiu, ale też po prostu atrakcyjne względem typującego. Zwłaszcza dziś, kiedy różne stacje telewizyjne walczą ze sobą o prawa do nadawania konkretnych lig, rozgrywek i turniejów.

Bukmacherzy online starają się przyciągnąć darmowymi transmisjami spotkań sportowych nowych użytkowników, którzy właśnie ich poszukują, a nie chcą przy tym sięgać po nielegalne źródła. To jednak niejedyna ich motywacja. Transmisje te są bowiem przedstawione jako dodatek do obstawiania na żywo. Same w sobie promują zatem zakładu bukmacherskie właśnie w tym formacie. Generują więc dla nich dodatkowy zarobek płynący ze znacznie dynamiczniejszego i bardziej dla niech opłacalnego formatu.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co trzeba zrobić, by zyskać dostęp do tego typu transmisji?

Darmowe streamy meczów u polskich bukmacherów tak naprawdę nie są w pełni darmowe. Nie są bowiem ogólnodostępne. Wymagają spełnienia kilku wymogów. Tak naprawdę jednak mogą być uważane za bezpłatne – ale tylko przez osoby, które aktywnie zajmują się obstawianiem. Co zatem trzeba zrobić, aby pozyskać do nich dostęp? Poniżej przedstawiamy cały proces – krok po kroku.

  1. Rejestrujemy się u bukmachera – jeżeli interesują nas transmisje, koniecznie wybierzmy takiego, co do którego oferty na nie jesteśmy pewni. Kilka naszych propozycji przedstawiamy w dalszej części tego poradnika.
  2. Obstawiamy dowolny mecz – nie ma znaczenia, czy jest on powiązany z dyscypliną, którą chcemy oglądać. Może to być dowolne spotkanie, a nawet jedna z oferowanych przez wielu bukmacherów usług dodatkowych.
  3. Oglądamy transmisje – postawienie na dowolny mecz lub cokolwiek innego najczęściej odblokowuje dostęp do każdej transmisji, jaką oferuje konkretny bukmacher na ściśle określony czas. Zazwyczaj chodzi tutaj o okres jednego dnia od zawarcia zakładu.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście warto mieć na uwadze fakt, że zakłady bukmacherskie w różny sposób podchodzą do transmisji meczów. Zdarzają się i tacy, u których nie trzeba nic obstawiać. Wystarczy mieć u nich konto i dodatnie saldo (a zatem takie, które w swoim obrębie zawiera przynajmniej złotówkę). Zawsze należy zapoznać się z regulaminem dostępu, dostępnym na stronach internetowych konkretnego buka.

Którzy polscy bukmacherzy oferują najwięcej transmisji?

Streamy meczów nie są czymś, co oferuje absolutnie każdy bukmacher. Mogą sobie na nie pozwolić wyłącznie najlepsi bukmacherzy. Rynek  transmisji działa tu bowiem w dokładnie taki sam sposób, jak w przypadku telewizji. Buk musi więc wykupić licencję na pokazywanie danych rozgrywek. Jest w tym pewien plus – gdy bukmacher wykupi dane rozgrywki, można mieć pewność, że obejrzy się u niego co najmniej jeden pełny ich sezon. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym i w zamian za możliwość oglądania transmisji, pobawić się w obstawianie.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Którzy polscy bukmacherzy są jednak tymi, którzy dają dostęp do największej ilości transmisji?

Zdecydowanym liderem jest tutaj STS – lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Sam w sobie dba o jak największą różnorodność swoich transmisji. Pozwala oglądać piłkę nożną, tenis, żużel, hokej, siatkówkę. To jednak na tej pierwszej skupia się najbardziej (co nie powinno oczywiście dziwić). Proponuje przy tym dostęp do największych lig europejskich – holenderskiej, angielskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej. Spełnia tym samym potrzeby zdecydowanej większości polskich obstawiających.

Doskonale pod względem transmisji meczów wypada również Fortuna. Ten bukmacher daje dostęp – oprócz największych dyscyplin – do bardziej niszowych sportów pokroju rzutek czy bilardu. Co jednak najciekawsze, jest jedynym bukmacherem, który transmituje 1. Ligę Polską. Jest zresztą jej tytularnym sponsorem, a to daje mu do tego pełne prawo.

Zarówno Fortuna, jak i STS stale poszerzają swoją ofertę na transmisje meczów. Warto więc śledzić ją na bieżąco.

5 / 5. Ocen: 3

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie