Dlaczego warto obstawiać u legalnych bukmacherów?

Bardziej doświadczeni bukmacherzy pamiętają czasy, w których to można było obstawiać u zagranicznych bukmacherów jak bet365, bet-at-home czy bwin. Niestety, nowelizacja przepisów ustawy hazardowej sprawiła, że każdy podmiot, który chciał prowadzić działalność w naszym kraju musiał mieć zezwolenie Ministerstwa Finansów. Na pewno spora część graczy na tym ucierpiała, ponieważ byli to bukmacherzy, którzy na rynku działali już od wielu lat, mieli bardzo dobrze rozwiniętą ofertę, natomiast konieczność rejestrowania działalności w naszym kraju i odprowadzania podatku sprawiła, że niekoniecznie chcieli prowadzić swoje interesy. Obecnie kwestia wygląda następująco, trzeba mieć pozwolenie na granie i taki wymóg spełniło kilkunastu operatorów. Klienci obecnie mają naprawdę duży wybór, a z każdym rokiem firm przybywa, bo polscy gracze chętnie otwierają konta u bukmacherów. Postanowiliśmy więc przybliżyć wam kilka zalet dotyczących obstawiania u legalnych bukmacherów.

obstawianie u legalnych bukmacherów
Dlaczego warto obstawiać u legalnych bukmacherów?

Obstawianie u legalnych bukmacherów to brak możliwości popełnienia przestępstwa

Jako, że bukmacherzy prowadzący działalność w Polsce mają pozwolenie, to nie ma żadnych kar związanych z graniem u bukmachera. Trzeba jednak powiedzieć, że jest kilka sposobów, dzięki którym gracze próbują obstawiać u nielegalnych, zagranicznych bukmacherów. Wymaga to nie lada wysiłku intelektualnego, ale jednak jest to możliwe. Nie będziemy mówić, że legalność bukmacherów w Polsce wspiera przedsiębiorczość, ponieważ takie firmy muszą odprowadzić podatek, a te, które tego nie robiły, próbowały obchodzić te przepisy otwierając nowe domeny ze zmieniającym się numerkiem przed www. Taka firma prowadząca działalność była karana oraz trafiała na rejestr stron zakazanych.

Grając u legalnego bukmachera można robić to swobodnie. Na pewno patrząc z perspektywy gracza, to ukrócenie rynku zagranicznego wpłynęło na pewną elastyczność. Polscy gracze musieli otwierać konta u rodzimych operatorów, którzy często mieli gorsze warunki dotyczące oferty, bonusów czy też kontaktu z klientem. Pomimo tego, że były to zagraniczne firmy, to jednak miały one polski support udzielający pomocy 24h na dobę. Jednak z czasem trzeba powiedzieć, że polskie firmy starały się dogonić te zagraniczne, oferując lepsze kursy i przykładając większą wagę do bonusów czy promocji powitalnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Gracze naturalnie woleli dziś już nielegalnych bukmacherów, ponieważ nie musieli odprowadzać podatku za każdy kupon i tym samym więcej pieniędzy trafiało do ich kieszeni. Przypominamy, że w Polsce podatek od każdego kuponu wynosi 12%, co przy większym kursie wygranego zakładu mogło dawać niemałą sumkę. Obstawianie w punktach stacjonarnych również stało się mniej popularne od tego przez internet.

Wspieranie polskiej gospodarki

Spora część z nas lubi wspierać rodzime produkty i chętniej kupuje niż te zagraniczne. Kampanie „dobre, bo polskie” czy też inne mające na celu wypromowanie polskich produktów sprawia, że napędzamy polską gospodarkę. Likwidacja zagranicznych bukmacherów nie była spowodowana oczywiście tym, że zachciano promować polskie produkty, ale ograniczyć działalność bukmacherów niepłacących podatku w naszym kraju. Obecna nowelizacja ustawy hazardowej sprawia, że czy gracz chce, czy też nie, to i tak pieniądze z kuponu zasilają budżet, więc można powiedzieć, że tym samym wspiera on polską gospodarkę.

superbet kod bonusowy
Superbet bonus na darmowy freebet 34 PLN

Nie jest to argument często podnoszony w ramach obstawiania u legalnych podmiotów, ale jest on jak najbardziej zasadny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że graczy, którzy lubili takie strony jak bet-at-home czy bet365 trudno będzie przekonać do słuszności tego rozwiązania, ale jednak fakt jest oczywisty – pieniądze zasilają polski budżet. 

Sprawia to też, że wiele firm chce otwierać działalność opartą o wymianę gier wzajemnych, ponieważ Polacy od lat byli jednymi z najlepszych graczy na światowych stronach bukmacherskich. Trudno jest wytłumaczyć ten fenomen, bo z pewnością nie brakuje naszym rodakom zainteresowania sportem, to jednak zapewne wynika to też z dobrej analizy oraz kontaktów bukmacherskich. Można też więc stwierdzić, że prowadzenie takiej działalności opartej na zezwoleniu Ministerstwa Finansów promuje przedsiębiorczość.

Możliwość odbioru atrakcyjnych bonusów i promocji

Temat bonusów zawsze jest najbardziej ekscytującym w kontekście grania u najlepszych bukmacherów. Jest to prawdziwy „wyścig zbrojeń” prowadzony przez firmy, które mają świadomość tego, że rynek jest duży, a będzie jeszcze większy, ponieważ nowi gracze będą wchodzili na rynek. Trzeba przekonać ich w jakiś sposób, więc bonusy bukmacherskie są dodatkiem, który jak najbardziej może być dla nich przekonujący. Spora część graczy postrzega je jako pewien wabik, ale jest to rozwiązanie dobre dla dwóch stron. Patrząc z perspektywy graczy obstawiających pewniaki bukmacherskie, to dla nich jest to świetna perspektywa, która może wpłynąć na to, że będą dłużej grali tymi środkami, a jakaś część z nich je spienięży. Z kolei dla firm to opcja, aby przyciągać rzesze nowych klientów wpłacających w przyszłości pieniądze i tym samym będą zwiększali swoje zyski.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Bonusy u bukmacherów to temat rzeka, bo zanim przejdziemy do ich przedstawiania, to musimy powiedzieć o pewnym błędzie czy też micie, który funkcjonuje w świecie bukmacherskim. Postrzega się je jako darmowe środki, co jest nieprawdą. Gdyby tak miało być, to bukmacherzy by ich nie rozdawali. Podlegają one pewnemu obrotowi zgodnemu z regulaminem. Przeważnie mówimy o obrocie 3-krotnym po danym kursie. Nie będziemy wszystkich warunków wymieniać, bo regulaminy potrafią być na tyle różne, że musielibyśmy o tym mówić godzinami. 

Najczęstszymi bonusami dostępnymi u bukmachera są te z okazji rejestracji konta. Mowa tutaj o procentowym pomnożeniu wkładu. Jest to przeważnie 50 bądź 100%, natomiast można też znaleźć bonusy w postaci zakładu bez ryzyka czy też freebeta. Na pewno jest to miły podarunek od firmy, która chce nam zaoferować swoje usługi, ale przede wszystkim szansa na pomnożenie ich i wypłatę. Doświadczeni gracze wiedzą, że takie środki wręcz trzeba wykorzystać, by przeznaczyć je potem na nasze życiowe cele. Szczególnie istotne jest to przy większych wpłatach. Jeżeli mamy otrzymać 100% od 500 zł, to możliwość grania w sumie za 1000 zł należy na pewno do przyjemnych kwestii.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy w Polsce wiedzą, że gracza można zatrzymać przy sobie poprzez dopieszczanie go na każdym kroku. Dlatego też niektórzy z nich dają możliwość odbioru bonusu z okazji urodzin, często są to też promocje okolicznościowe wynikające z charakteru imprezy, np. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej czy igrzyska olimpijskie. Walka pomiędzy firmami sprawia, że muszą one przekonywać graczy na dalszym etapie obstawiania, więc coraz częściej są bonusy od drugiej wpłaty czy też za zaproszenie znajomych. Nie można się oczywiście podpalać i robić wszystkiego za wszelką cenę, żeby z nich korzystać, ale należy na nie patrzeć jak na motywację od bukmachera, by móc go ograć. 

Mamy nadzieję, że wasz legalny bukmacher STS czy inny, u którego obstawiacie oferuje wam bardzo dobre warunki zakładów i jesteście zadowoleni z jakości świadczonych usług. Życzymy wam też samych wygranych, a w szczególności tego, byście obracali każdy bonus na pieniądze i mogli realizować swoje życiowe cele oraz marzenia, których na pewno nie brakuje.

5 / 5. Ocen: 4

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie