Forbet stawia na tenis!

Zakłady Bukmacherskie Forbet podpisały umowę współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym. To historyczna chwila dla przedstawicieli tej marki!

Firma Forbet na mocy podpisanej umowy została Partnerem Głównym Polskiego Związku Tenisowego oraz sponsorem wszystkich reprezentacji naszego kraju w tym sporcie. Współpraca obowiązywać ma na razie przez rok, ale zawarto w niej punkt odnośnie ewentualnego przedłużenia na kolejne lata.

Forbet stawia na tenis!Forbet Polski Związek Tenisowy

Nowy sponsor polskiego tenisa

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, Forbet szykuje dla swoich klientów nowe oferty specjalne dla miłośników rywalizacji na kortach. Tych nie brakuje, bowiem tenis jest obecnie jedną z najchętniej obstawianych dyscyplin w naszym kraju!

- Dostrzegamy ogromny potencjał w tej dyscyplinie sportu i widzimy, że coraz więcej osób zainteresowanych jest naszą tenisową ofertą. Stąd też naturalnym krokiem była decyzja o związaniu się z Polskim Związkiem Tenisowym – podkreśla dyrektor ds. marketingu Forbet, Paweł Majewski. - Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie kolejne sukcesy naszych reprezentantów i będziemy mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju tej dyscypliny w Polsce.

Legalny bukmacher Forbet

Współpraca z firmą bukmacherską jest także znakomitą wiadomością dla zarządzających związkiem i rozwojem tenisa w naszym kraju. Podczas podpisywania dokumentów nie krył tego sam prezes PZT, Mirosław Skrzypczyński.

- Ogromnie się cieszymy, że firma o takim zasięgu i tak wyrobionej marce zdecydowała się wesprzeć Polski Związek Tenisowy. To też efekt ogromu pracy, który wykonaliśmy w ostatnim czasie - powiedział. Dołożymy wszelkich starań, by współpraca z firmą Forbet nie ograniczyła się tylko do jednego roku i rozwijała się także w kolejnych latach – dodał.

Przypominamy, że Forbet od samego początku działalności angażuje się w sponsoring polskiego sportu. Nie tylko jest oficjalnym sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław, ale także silnie wspiera ŁKS Łódź, GKS Tychy i wiele innych, nie tylko piłkarskich, klubów.

----

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy bez depozytu

Sprawdź ofertę legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy bez wpłacania pieniędzy. Rejestrujesz konto i zgarniasz bonus za darmo.
 1. STS 29PLNKod: BETONLINESTS zezwolenie nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 2. ETOTO 20PLNKod: BETONLINEeToto zezwolenie nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 3. LV BET 20PLNKod: BETONLINELVbet zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 4. Totolotek 20PLNKod: BETONLINETotolotek zezwolenie nr. AG/9/7251/8/LBU/ 2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Wystarczy kliknąć w daną ofertę, aby przejść do rejestracji.

Ranking bukmacherów 2019

 1. STS
  Nasza ocena
  Ocena: 10.0/10
 2. Fortuna
  Nasza ocena
  Ocena: 9.5/10
 3. ETOTO
  Nasza ocena
  Ocena: 9.0/10
 4. Forbet
  Nasza ocena
  Ocena: 8.5/10
 5. LV BET
  Nasza ocena
  Ocena: 8.0/10
 6. Totalbet
  Nasza ocena
  Ocena: 7.5/10
 7. Totolotek
  Nasza ocena
  Ocena: 7.0/10
 8. Milenium
  Nasza ocena
  Ocena: 6.5/10