Gdzie można obstawiać wyścigi konne?

Nie wszyscy gracze lubią obstawiać najbardziej popularne dyscypliny sportowe na zakładach bukmacherskich. Niektórzy specjalizują się w typowaniu mniej znanych dyscyplin, na których również można sporo wygrać, zależnie od wypatrzonych kursów. Coraz częściej gracze postanawiają stawiać wyścigi konne, które są niezwykle emocjonujące dla zwykłych obserwatorów.

Gdzie można obstawiać wyścigi konne?Wyścigi konne u bukmacherów online


Oprócz tego, że niektórzy bukmacherzy w Polsce oferują możliwość typowania takich zdarzeń, można je także w niektórych firmach oglądać na żywo. To pozwala na spokojniejsze stawianie kuponów, ponieważ można wtedy osobiście obserwować wyścig konny. Kursy na takie wydarzenia zwykle należą do wysokich, dlatego też nawet początkujący gracze chętnie decydują się na spróbowanie swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Wiadomo, że trzeba się trochę znać, aby wiedzieć na kogo konkretnie stawiać w danych gonitwach, ponieważ typowanie po kursach okazuje się zazwyczaj bezowocne i traci się na tym swoje pieniądze.

U których bukmacherów można obstawiać wyścigi konne?

Nie u wszystkich bukmacherów można jednak obstawiać wyścigi konne, więc wypada najpierw zapoznać się z ofertami bukmacherów, aby wiedzieć, gdzie powinno się założyć konto internetowe. Takie zakłady mogą być przyjmowane zarówno w punktach stacjonarnych, ale też przez Internet. Gracz musi wybrać dogodniejszą dla siebie opcję, oczywiście zdecydowanie częściej gracze decydują się na zawieranie zakładów przez Internet.Oferta na wyścigi konne dostępna jest u takich bukmacherów jak Fortuna, Lv Bet, czy też Totolotek. Ważne jest to, że wymienieni bukmacherzy działają legalnie na polskim rynku, dlatego też zakładanie kont u nich nie stanowi dla graczy żadnego zagrożenia. Zdobycie podstawowej wiedzy na temat wyścigów konnych jest tutaj jednak kwestią kluczową. Dzięki temu właśnie można oczywiście stawiać takie zdarzenia i mieć jakiekolwiek nadzieje na to, że kupon będzie zwycięski. 

Wyższe kursy na zakładach internetowych

Bardzo często zdarza się tak, że na zakładach internetowych można wypatrzeć dużo wyższe kursy niż w przypadku zakładów stacjonarnych. W związku z tym ludzie chętnie decydują się na założenie kont na stronach internetowych bukmacherów. Nie zawsze jest przecież czas na osobiste udanie się do punktu bukmacherskiego. Przy stawianiu tego typu zdarzeń warto też zbadać, czy będzie transmisja na żywo z postawionej gonitwy. Dzięki temu nie będzie trzeba czekać kilka godzin na uzyskanie wyników. Jak wiadomo wyścigi konne nie są tak popularne jak np. piłka nożna, a więc u niektórych bukmacherów wyniki pojawiają się z opóźnieniem, gdy nie ma transmisji z takich zdarzeń.

Nowa oferta bonusów dostępna na www.etoto.pl

Gonitwy odbywają się jednak minimum raz na kilka dni, w różnych krajach europejskich, ale też na całym świecie, dlatego też zwolennicy tej dyscypliny sportowej na pewno znajdą w ofertach bukmacherów odpowiednie dla siebie wydarzenia z wyścigów konnych. Wtedy wystarczy je przeanalizować i wybrać np. zwycięzcę danej gonitwy, najlepiej w takich przypadkach decydować się na zakłady typu singiel.

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy bez depozytu

Sprawdź ofertę legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy bez wpłacania pieniędzy. Rejestrujesz konto i zgarniasz bonus za darmo.
 1. STS 29PLNKod: BETONLINESTS zezwolenie nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 2. ETOTO 20PLNKod: BETONLINEeToto zezwolenie nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 3. LV BET 20PLNKod: BETONLINELVbet zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 4. Totolotek 20PLNKod: BETONLINETotolotek zezwolenie nr. AG/9/7251/8/LBU/ 2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Wystarczy kliknąć w daną ofertę, aby przejść do rejestracji.

Ranking bukmacherów 2019

 1. STS
  Nasza ocena
  Ocena: 10.0/10
 2. Fortuna
  Nasza ocena
  Ocena: 9.5/10
 3. ETOTO
  Nasza ocena
  Ocena: 9.0/10
 4. Forbet
  Nasza ocena
  Ocena: 8.5/10
 5. LV BET
  Nasza ocena
  Ocena: 8.0/10
 6. Totalbet
  Nasza ocena
  Ocena: 7.5/10
 7. Totolotek
  Nasza ocena
  Ocena: 7.0/10
 8. Milenium
  Nasza ocena
  Ocena: 6.5/10