Jak obstawiać mecze u bukmacherów online?

Niewątpliwie, początkujący typerzy mogą mieć sporo problemów przy swoich premierowych kuponach na zakłady bukmacherskie. Trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów, które – szczególnie na początku przygody z obstawianiem – mogą być dość nieczytelne. Mimo wszystko, jesteśmy pewni, że po krótki czasie wszystko będzie już dla was jasne. Na starcie warto jest opanować to, jak obstawiać mecze u bukmacherów online. Cała reszta przyjdzie z czasem.

jak obstawiać mecze u bukmacherów
Jak skutecznie obstawiać zakłady u bukmacherów online?

Jak postawić swój pierwszy kupon?

Gdy wybierzemy już bukmachera, u którego będziemy obstawiać zakłady, musimy przejść przez wypełnienie formularza. Zwykle trwa to kilka minut i wystarczy wypisać wszystko, to, co potrzebuje bukmacher, czyli nasze podstawowe dane i dane do logowania. Gdy dostaniemy maila aktywacyjnego, to wystarczy przez niego zalogować się na stronie.

Pozostaje nam wpłacenie depozytu i możemy zacząć typować. Jak to zrobić? Musimy wybrać pojedynki, które nas interesują. Zostaną one dodane na nasz wirtualny kupon, a kursy z każdego z nich zostaną pomnożone. Na koniec wystarczy wybrać kwotę, którą chcemy włożyć w ten zakład. Kwota również mnoży się z kursem całkowitym i po odciągnięciu 12% podatku wychodzi nasza ewentualna wygrana. Jeśli wszystkie nasze założone typy zostaną trafione, to środki zostaną przelane na konto depozytowe.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czym kierować się podczas typowania zakładów?

Przejdźmy może do praktycznych aspektów, które śmiało możemy nazwać wskazówkami dla początkujących typerów. Oczywiście nie ma złotej zasady, która pozwoli nam wygrywać spore sumy pieniędzy u bukmacherów. Możemy jednak minimalizować ryzyko, dzięki czemu nasza wiedza na temat – jak obstawiać mecze będzie jeszcze większa. A im więcej wiemy, tym mamy większe możliwości na pokonanie bukmachera.

Wybierz swoją dyscyplinę

Na początku, zanim jeszcze postawimy swój pierwszy kupon, warto jest zastanowić się, co w ogóle chcielibyśmy obstawiać. Jednym z najczęstszych błędów jest obstawianie dyscyplin, na temat których nie mamy zielonego pojęcia. Każdy, kto rozpoczyna grę u bukmachera na pewno interesuje się jakąś dyscypliną sportową. I to właśnie w niej należy szukać ewentualnego zysku. Tak naprawdę im więcej wiemy na temat sportu, który typujemy, tym łatwiej powinno być ograć bukmachera.

betfan bez depozytu
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Dlaczego? Ponieważ mając szeroką wiedzę z danej dyscypliny, możemy wiedzieć coś, do czego firma bukmacherska dostępu nie będzie miała. Musimy zatem znać specyfikę, terminarz, wagę spotkania, formę zawodników. Aspektów jest sporo. Gdy weźmiemy się za sport, którego nie rozumiemy, czy co gorsza nie znamy zasad, to tylko stracimy pieniądze.

Typuj mecze z głową

Kolejna sprawa, to racjonalne podejście do obstawiania. Kierowanie się emocjami nie pomoże w obstawianiu, tym bardziej na początku naszej przygody z bukmacherką. Patrząc tylko na kursy czy nazwy zespołów i typowanie na podstawie tylko tego będzie kompletnie bezsensu. Powinniśmy dokonać szerszej analizy, przyjrzeć się pojedynkom bezpośrednim i formie drużyn.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gra „na hura” jest jednym z większych błędów przy obstawianiu kuponów. Gorsze jest tylko obstawianie „żeby się odegrać”. Wtedy również kierujemy się emocjami, zamiast typować na podstawie statystyk. Może i jest to stosunkowo trudne, jednak gwarantujemy – przychodzi z czasem.

Przyjrzyj się ofercie różnych bukmacherów

Wybór firmy bukmacherskiej dla osób, które chcą rozpocząć typowania zakładów jest tak naprawdę kluczowy. Najlepiej będzie przyjrzeć się ofertom chociażby kilku firm, które bierzemy pod uwagę. Każdy z bukmacherów posiada coś specjalnego i my powinniśmy wybrać taką ofertę, która będzie nam najbliższa. Na przykład – jesteśmy fanami e-sportu i czujemy się w nim mocni. Powinniśmy więc szukać firmy, która posiada rozbudowaną ofertę na sporty elektroniczne.

Ponadto warto spojrzeć na liczbę rynków zdarzeń, czyli możliwości obstawienia w danym pojedynku, czy chociażby na wysokość kursów i zakładkę live – czy dana firma posiada transmisje na żywo, czy nie. Tak naprawdę jest z czego wybierać i dobrze byłoby poświęcić trochę czasu na to, aby wybrać tą najlepszą dla nas ofertę.

Zwróć uwagę na bonusy i promocje

Ostatni z aspektów tyczy się bonusów i promocji. W końcu to one są kluczowym aspektem podczas ostatecznego wyboru swojego bukmachera. Firmy prześcigają się w wysokościach bonusów startowych oraz dobrze skrojonych promocjach dla stałych typerów. Warto jest wybrać bukmachera, który na start oferuje zakład bez ryzyka, bonus od pierwszej wpłaty oraz bonusy bez depozytu. Również stali gracze powinni mieć do wyboru kilka promocji, chociażby dlatego, że są lojalni wobec danej firmy.

sts bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy oczywiście nie prześlą nam środków na konto depozytowe. Każda przelana kwota jest w formie bonusu i należy go obrócić. Należy wtedy spełnić wszystkie warunki bukmachera – czy to odpowiedni obrót, czy wymóg kursowy. Dlatego polecamy czytać regulaminy promocji, może to pomóc przy wyborze bukmachera, u którego będzie o wiele łatwiej wypłacić środki bonusowe, niż u innych. Prosty przykład – mając do wyboru bonus do 1500 złotych z obrotem dwukrotnym, a bonus 5000 złotych z obrotem sześciokrotnym – lepiej wybrać ten pierwszy. Jest on o wiele prostszy do spełnienia, a lepiej mieć nieco mniej niż w ogóle.

Jak widać powyżej – aspektów związanych z tym, jak obstawiać mecze. Sam techniczny proces jest banalnie prosty. O wiele większe znaczenie ma to, co, jak i u kogo typujemy.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie