Jakie dyscypliny warto obstawiać u bukmacherów?

Bardzo bogata oferta zakładów bukmacherskich może tylko cieszyć. Wszak zainteresowani tym tematem typerzy mogą swobodnie obstawiać różne dyscypliny. Co jest jednak konkretnie oferowane? Jakie sporty wybierać? Czym kierować się, by mieć szanse na jak największe zyski?

co obstawiać u bukmacherów online
Jakie dyscypliny warto obstawiać u bukmacherów?

Co ma w swojej ofercie porządna firma bukmacherska?

Wyboru jest naprawdę pod dostatkiem. Jesteśmy zatem święcie przekonani, że każda osoba będzie usatysfakcjonowana. Nowoczesne firmy bukmacherskie oferują bowiem rozmaite dyscypliny, które można grać. Od razu warto wyjaśnić, że do wyboru są choćby zakłady długoterminowe oraz krótkoterminowe. Wydarzenia z tej pierwszej grupy dotyczą okresu np. kilku tygodni, miesięcy albo nawet lat. Są bowiem zakłady np. na wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych itp. Można również swobodnie wybrać wydarzenia krótkoterminowe. Dotyczą one zaś danego dnia lub weekendu itp. Warto to sobie zapamiętać. Najczęściej są one zaś wystawiane maksymalnie na kilka dni do przodu.

Co jeszcze jest oferowane? To zakłady zwykłe oraz w trybie live. To zatem oznacza, że możesz typować spotkania, pojedynki itp. także w czasie ich trwania. Jeśli zaś chodzi o dyscypliny, to także wyboru tutaj nie brakuje. W ofercie profesjonalnych, legalnych buków internetowych są m.in. najbardziej popularne sporty z punktu widzenia Polaka. Chodzi przede wszystkim o futbol. Możesz zatem swobodnie typować najlepsze ligi klubowe oraz te mniej popularne. Oczywiście, nie brakuje wydarzeń związanych z reprezentacjami narodowymi. Już teraz można np. grać rozmaite zakłady dotyczące Euro, które zbliża się wielkimi krokami.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Poza piłką nożną masz sposobność zdecydować się także na różne wydarzenia ze skoków narciarskich, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej itp. Co więcej, Polscy bukmacherzy gwarantują duży wybór w aspekcie sportów niszowych. Nie brakuje zatem w ofercie m.in. takich dyscyplin, jak darts, futbol amerykański, snooker, bandy, sporty wirtualne itd.

Na co się zdecydować u bukmachera?

Spory wybór to oczywiście kwestia, która powinna być oceniana jak najbardziej na plus. Przede wszystkim musisz wybrać takie sporty, które są zaś najbliższe Twojemu sercu. Tak naprawdę już od kilkunastu lat interesujesz się skokami narciarskimi? Znasz zawodników, skocznie, rekordy itd.? Twoja wiedza może być wreszcie właściwie spożytkowana. Wszak w porządnych firmach bukmacherskich naprawdę nie brakuje dużego wyboru. Masz zatem okazję typować triumfatorów poszczególnych zawodów, skoczków, którzy Twoim zdaniem uplasują się na podium itd. Nie da się ukryć, że jeśli interesujemy się konkretnym sportem, to mamy zdecydowanie większe szanse na zarabianie pieniędzy. Oczywiście, trzeba regularnie poprawiać swoje kwalifikacje na tej płaszczyźnie. Nie można spoczywać na laurach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Pamiętaj, że mierzysz się naprawdę z bardzo doświadczonymi ekspertami od zakładów, wystawiania kursów itp. W związku z tym Ty też musisz być na odpowiednim poziomie. Bez tego nie jest bowiem możliwe, by regularnie wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich. Warto zatem wybrać jeden sport, któremu się w całości poświęcisz. Nie możesz zatem bazować np. na wiedzy zdobytej kilka albo nawet kilkanaście lat temu. Jest ona bowiem w dużej mierze… kompletnie bezużyteczna.

Gdzie są najniższe marże?

Wybierając sporty do typowania w zakładach bukmacherskich, warto kierować się także tym aspektem. Chodzi o to, by grać bowiem relatywnie wysokie kursy. Niektórzy to bagatelizują. Szczególnie są to osoby początkujące. To zaś bardzo duży błąd. Dlaczego? Nawet w przypadku stosunkowo niskich stawek ten aspekt ma znaczenie. Nie wspominając już o wysokich kwotach na zakłady. Różnica nawet kilku setnych w kursie odbija się bowiem w sporym stopniu na ewentualnej wygranej.

betfan bez podatku
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Gdzie są zaś najniższe marże? Na takich sportach, które są najbardziej popularne. Można tutaj zaobserwować klasyczną sytuację typu win-win. Bukmacherzy w Polsce tak naprawdę zarabiają na każdym zakładzie. Niezależnie od wyniku. Mogą zatem sobie pozwolić (przy popularnych sportach) na atrakcyjne kursy. Największe marże są zaś na dyscypliny zaliczane do kategorii niszowych. Wiele osób uważa, że nie są one zatem do końca opłacalne.

Czy można typować kilka sportów jednocześnie?

Oczywiście, jak najbardziej jest taka możliwość. Wszak nie ma żadnych limitów na tej płaszczyźnie. Można u bukmachera obstawiać np. w piątek spotkanie futbolowe, w sobotę pojedynek tenisowy, a w niedziele mecz hokeja na lodzie itp. Trzeba jednak zastanowić się, czy ma to zaś w ogóle jakiś sens. By wygrywać regularnie pieniądze w zakładach bukmacherskich, musisz posiadać bardzo dużo wiedzy na temat konkretnej dyscypliny, trenerów, zawodników, otoczki danej konfrontacji itp. Jeśli zaś będziesz grał wiele sportów, to na pewno nie będziesz ekspertem.

Trudno będzie Ci bowiem zdobyć te wszystkie kluczowe wiadomości. A im więcej informacji na temat danego wydarzenia, tym łatwiej jest oszacować, czy jest to value. Zwracaj też uwagę na to, jak postępują zawodowcy. Tacy gracze skupiają się zaś maksymalnie na dwóch sportach. Przeważnie jednak większość typów dotyczy tylko jednej dyscypliny.

5 / 5. Ocen: 4

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie