Mecze na żywo w telefonie

Wiesz, że można oglądać legalnie mecze w Internecie? Bukmacher Fortuna oferuje setki meczów z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych dyscyplin zupełnie za darmo. Wystarczy posiadać konto w Fortunie.

Co zrobić jeśli jesteśmy ogromnymi fanami piłki nożnej, ale musimy wyjechać, w miejsce, gdzie nie możemy wziąć laptopa, a z telewizora nikt tam nie korzysta? No nic, jakoś da się to przeżyć i przegapimy tą jedną kolejkę. Ale zaraz, zaraz. Przecież ulubiona drużyna, której kibicujecie od dzieciństwa, gra swój najważniejszy mecz w sezonie. Zanim po głowie zaczną chodzić pierwsze myśli o tym, żeby jednak zmienić cel wyprawy i zamiast na działkę do rodziny, wybrać się na stadion, warto przeanalizować wszystkie możliwe alternatywy.

Mecze na żywo w telefonieFortuna TV - legalne mecze na Twoim smartfonie

Hmm. Może smartphone? Przecież można na nim oglądać nie tylko Youtube, ale także mnóstwo innych serwisów oferujących nam nagrania video. Telefony już dawno przestały służyć nam tylko do rozmów, a zaczęły spełniać mnóstwo innych funkcji.


Tak więc mamy odpowiedź. Nasz mecz możemy spokojnie pooglądać na żywo przez telefon i nie musimy w tym celu rezygnować z wyjazdu. Jedyna co będzie nam potrzebne to przeciętnej klasy telefon i dobre połączenie internetowe w miejscu, w którym będziemy się znajdować. 

Oglądanie meczy online na telefonie


Na początku musimy zaopatrzyć się w kilka aplikacji. Pierwszą z nich będzie odtwarzacz VLC. Żeby go pobrać musimy tylko wejść na sklep Play, czyli aplikację Google dostępną w każdym telefonie i pobrać tę aplikację. Jej instalacja zajmie zaledwie parę minut. Jest to pierwszy krok, który przybliży nas do naszego celu, jakim jest możliwość oglądania meczy online na telefonie.

Drugą z aplikacji, którą koniecznie musimy pobrać jest Ace Stream. Również jest to darmowy program, który odpowiada za bezproblemowy streaming meczów na naszym telefonie. Podobnie jak w przypadku aplikacji VLC musimy tylko wejść na sklep Play, wyszukać aplikację i ją zainstalować. 

Nieco większy problem jest z ostatnią potrzebną aplikacją, czyli Arena 4 viewer. Nie jest ona niestety dostępna w sklepie Play, więc musimy ją ściągnąć z Internetu i przesłać na nasz telefon. Żeby móc ją zainstalować musimy zaznaczyć w ustawieniach, że zgadzamy się na instalację aplikacji pochodzących z nieznanych źródeł. Po zaznaczeniu tej opcji aplikacja instaluje się bezproblemowo.

Żeby obejrzeć mecz musimy tylko wejść w tę aplikację i kliknąć w interesujące nas spotkanie. Wyskoczy wtedy okno, w którym zostaniemy zapytani w jakim programie chcemy obejrzeć dany mecz. Z listy wybieramy Ace Stream i klikamy tak. Jedyne co nam pozostaje to poczekać aż włączy się transmisja. No i pięknie. Możemy się już cieszyć meczami piłkarskimi w naszym telefonie. 

W taki sposób możemy oglądać nasza ulubioną drużynę w każdym miejscu, w którym się znajdujemy, o ile tylko będziemy mieli dostęp do stałego, szybkiego połączenia internetowego. Warto także zaopatrzyć się w słuchawki, by nie przeszkadzać osobom znajdującym się obok i móc w pełni cieszyć się kibicowaniem.

Innym rozwiązaniem jest oglądanie meczów u legalnego bukmachera online Fortuna. Wystarczy posiadać tam konto, wybrać interesujące nas wydarzenie i oglądamy za darmo, legalnie meczyki w jakości HD. To najprostsze rozwiązanie ze wszystkich.

Istnieją także inne sposoby na oglądanie meczów, ale są nieco mniej wygodne i zazwyczaj nie osiągniemy tak dobrej jakości, jak w przypadku, gdy skorzystamy z powyższej metody. Mowa tu o znalezieniu transmisji na jednej ze stron internetowych i oglądanie jej w przeglądarce naszego telefonu.

Mecze na żywo możesz oglądać na www.efortuna.pl

Darmowe bonusy bez depozytu

Sprawdź ofertę legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy bez wpłacania pieniędzy. Rejestrujesz konto i zgarniasz bonus za darmo.
 1. STS 29PLNKod: BETONLINESTS zezwolenie nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 2. ETOTO 20PLNKod: BETONLINEeToto zezwolenie nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 3. LV BET 20PLNKod: BETONLINELVbet zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 4. Totolotek 20PLNKod: BETONLINETotolotek zezwolenie nr. AG/9/7251/8/LBU/ 2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Wystarczy kliknąć w daną ofertę, aby przejść do rejestracji.

Ranking bukmacherów 2019

 1. STS
  Nasza ocena
  Ocena: 10.0/10
 2. Fortuna
  Nasza ocena
  Ocena: 9.5/10
 3. ETOTO
  Nasza ocena
  Ocena: 9.0/10
 4. Forbet
  Nasza ocena
  Ocena: 8.5/10
 5. LV BET
  Nasza ocena
  Ocena: 8.0/10
 6. Totalbet
  Nasza ocena
  Ocena: 7.5/10
 7. Totolotek
  Nasza ocena
  Ocena: 7.0/10
 8. Milenium
  Nasza ocena
  Ocena: 6.5/10