Najlepsi bukmacherzy – przegląd rynku bukmacherskiego

Duży wybór, jeśli chodzi o sytuację panującą obecnie na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, może tylko powodować uśmiech na twarzy. Nie trzeba być specjalistą od handlu, czy ekonomii itp. aby wiedzieć, że brak monopolu jest dobry dla Klientów. W końcu osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi mogą liczyć na bardzo dobrej jakości usługi na tym froncie. Gdzie zaś szczególnie warto zarejestrować się w 2022 roku?

STS

Wolisz wybrać wyłącznie sprawdzone podmioty hazardowe, które w tym momencie oferują swoje usługi na rynku? W takim razie czas na charakterystykę STS. Co warto wiedzieć na temat tego podmiotu hazardowego? STS jest w 100% legalny. Informacja na ten temat znajduje się m.in. na stronie internetowej tej firmy bukmacherskiej. Warto zaznaczyć, że wydarzenia (oferowane przez STS) możesz obstawiać w punktach stacjonarnych, przez internet albo dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej. Kolejna ważna kwestia to bonusy dla nowych Klientów. Należy wyjaśnić, że STS to firma bukmacherska oferująca m.in. promocję bez konieczności wpłacania pieniędzy. Tym sposobem możesz zainkasować 25 PLN. Najważniejszy bonus to zaś obecnie (stan na 3 lutego 2022 roku) podwojenie depozytu. Jeśli zdecydujesz się zatem na wpłacenie pieniędzy do STS, to otrzymasz 100% do 1200 PLN. To nie wszystko, o czym chcielibyśmy dzisiaj wspomnieć. Dodatkowo ta firma bukmacherska zapewnia po dwie dyszki na sporty wirtualne oraz na gry karciane (znajdują się one w dziale Betgames).

Młode firmy bukmacherskie są coraz popularniejsze

STS jest w tym momencie niekwestionowanym liderem na rynku. Nowe podmioty hazardowe nie zamierzają jednak bezczynnie stać w miejscu. Warto wiedzieć, że na rynku pojawia się zaś coraz więcej firm bukmacherskich, które są naprawdę godne polecenia. Mowa tutaj np. o Fuksiarzu. Jest to legalna firma bukmacherska, która zapewnia atrakcyjne bonusy. Nie tylko dla nowych userów. Warto zdecydować się także na bukmachera Betfan. Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Jest on legalny od października 2018 roku. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi na dwa główne sposoby. Możesz zatem m.in. obstawiać przez internet. Inna opcja to korzystanie na co dzień z aplikacji mobilnej. Warto w tym miejscu każdemu wyjaśnić, aby nie było wątpliwości, że możesz pobrać aplikację mobilną darmowo oraz szybko. Późniejsze korzystanie z tego narzędzia także jest oczywiście darmowe. Co dodatkowo ma znaczenie? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska zapewnia świetne bonusy. Na start jest oferowany m.in. cashback do poziomu 600 PLN.

Dlaczego warto mieć konto w Fortunie?

Jeśli szukasz kolejnego legalnego bukmachera, to nie możesz zapominać o Fortunie. Ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi w punktach stacjonarnych, przez sieć oraz dzięki aplikacji mobilnej. Fortuna to hojna oferta. M.in. na płaszczyźnie bonusowej. Już na start możesz otrzymać 20 PLN. I to bez potrzeby wpłacania jakiegokolwiek depozytu. Dodatkowo możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 600 PLN.

5 / 5. Ocen: 1

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie