Najlepszy bukmacher dla początkujących – gdzie obstawiać?

Osoby rozpoczynające obstawianie zakładów bukmacherskich mogą mieć spory ból głowy, gdy zagłębią się w ofertach polskich bukmacherów. Po pierwsze – jest ich bardzo dużo, a po drugie – każdy gwarantuje, że to właśnie on posiada najlepiej skrojoną ofertę właśnie pod niego.  Postanowiliśmy wyjść naprzeciw i wskazać najlepszego – oczywiście naszym zdaniem – bukmachera dla początkujących. Co powinien takowy posiadać oraz czy mamy takie firmy na rynku? O tym już za moment.

bukmacherzy dla początkujących
Najlepsi bukmacherzy dla graczy początkujących

Na co zwrócić uwagę wybierając bukmachera?

Na samym początku przygody z zakładami bukmacherskimi, warto jest przyjrzeć się poszczególnym aspektom internetowych bukmacherów. Najpewniej szczegóły zadecydują o tym, którą z firm wybierzecie jako swojego pierwszego bukmachera. Na co zatem zwrócić uwagę?

Bukmacher z licencją

Przede wszystkim musi to być legalnie działająca firma w Polsce. Oznacza to, że taki bukmacher musi posiadać licencję, którą przyznaje Ministerstwo Finansów na okres 6 lat. Na ten moment dokładnie 18. bukmacherów dostało zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich. Aby takie pozwolenie otrzymać należy spełnić szereg wymagań Ustawy Hazardowej z 2017 roku. Chodzi tutaj m.in. o prowadzenie strony całkowicie w języku polskim, weryfikacja danych swoich graczy, odprowadzanie podatków w naszym kraju i zarejestrowanie firmy w Polsce.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Obsługa klienta

Dla nowych graczy ważną zakładką powinna być ta z obsługą klienta. Chodzi po prostu o kontakt z osobami, które mogą pomóc początkującym typerom, gdy ci napotkają problem. Najlepiej, gdy dany bukmacher posiada 24 – godzinną pomoc. Oznacza to, że w każdej chwili możemy połączyć się z konsultantem na czacie, który pomoże nam rozwiązać problem. Poza kontaktem na czacie, dobrze jest, gdy firmy bukmacherskie dają możliwość kontaktu mailowego, a także – w niektórych przypadkach – również telefonicznego.  

Zakładka FAQ

Zanim spróbujemy jednak połączyć się z konsultantem, warto jest przejrzeć zakładkę FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. Najlepsi bukmacherzy mają blisko 100-150 pytań, które tyczą się: rejestracji, bonusów, oferty, metod płatności czy warunków obrotu. To znacznie ułatwia start u bukmachera, bo przecież każdy ma jakieś pytania na początku.

betfan bez depozytu
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Oferta bukmachera

Niewątpliwie ważna jest oferta bukmacherów. Przed wyborem swojego pierwszego bukmachera dobrze jest przemyśleć, co byśmy chcieli obstawiać. Wtedy będzie nam o wiele łatwiej wybrać najlepszą firmę do obstawiania. Powinniśmy przyjrzeć się rynkom zdarzeń, czyli ilości możliwych zakładów do postawienia na dane spotkanie, a także dyscyplinom sportu, które oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce.

Najlepsze oferty bukmacherskie dla początkujących

Do najlepszych bukmacherów dla początkujących  zaliczyliśmy kilka firm, które prężnie działają na naszym rynku bukmacherskim. Jak to wygląda w praktyce?

STS

Pierwszym z nich jest Polski bukmacher STS. Firma znana szerszemu gronu odbiorców. Pod wieloma względami jest to najlepiej rozwinięty bukmacher w naszym kraju. Oferta na zakłady przedmeczowe jest kompleksowa – każdy znajdzie coś dla siebie. Czy to fan najpopularniejszych sportów, czy tych niszowych, jak i typerzy specjalizujący się w e-sporcie, czy sportach wirtualnych. Zakładka FAQ jest najmocniej rozbudowana na rynku, a pomoc konsultantów jest dostępna w kilku językach i oczywiście przez całą dobę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza tym na graczy w STS czeka wiele ciekawych bonusów i promocji oraz sporo transmisji na żywo ze spotkań piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, czy tenisowych. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” można na stronie www.sts.pl otrzymać bonus 29 PLN bez depozytu.

Forbet

Następny bukmacher dopiero od nieco ponad czterech lat jest na naszym rynku, a już znalazł się wśród najlepszych, u których można obstawiać mecze. Forbet – bo o nim mowa – posiada świetną ofertę na klasyczne dyscypliny sportowe, a także na sporty wirtualne. Typerzy mogą skorzystać ze stworzenia szybkiego zakładu – wystarczy wybrać kwotę za którą chcemy wnieść zakłada, a także ewentualną wygraną. Można powiedzieć, że mamy szansę stworzyć zakład na „chybił trafił”.

Jeśli chodzi o pomoc konsultantów, to działa ona w godzinach 8:00-24:00 każdego dnia. Możemy się kontaktować przy pomocy czatu, a także maila, czy formularza kontaktowego na stronie www.iforbet.pl. Zakładka „pomoc” posiada wiele aspektów, które tłumaczą poszczególne rodzaje sportów do obstawiania, metody płatności, a także zawieranie kuponów, czy sprawy dotyczące rejestracji.

W Forbet warto zapoznać się z promocjami dla nowych graczy, bonusy powitalne także są atrakcyjne i dość łatwo je obrócić przed wypłatą.

Fortuna

Fortuna również należy do grona najlepszych bukmacherów dla początkujących. W Fortunie można obstawiać wiele zakładów, nie tylko z piłki nożnej i innych popularnych dyscyplin sportowych. Fortuna przede wszystkim posiada intuicyjną stronę internetową oraz aplikację, po których w łatwy sposób możemy się poruszać. Do tego czat dostępny w godzinach 8:00-24:00 każdego dnia w roku plus formularz kontaktowy, na którego odpowiedź czeka się maksymalnie dobę.

Bukmacher posiada jedną z lepiej zaopatrzonych zakładek z FAQ oraz „pomocą”. Znajdziemy tam odpowiedź na ponad 100 pytań, których odpowiedzi są naprawdę rzeczowe i pomocne. Możemy dowiedzieć się tam sporo na temat założenia konta, bonusów, zakładów live, sportów wirtualnych, czy samego obstawiania.

To, co wyróżnia Fortunę na tle innych to specjalna zakładka „Strefa Typera”, która również może okazać się nieoceniona dla nowych typerów. Jest to swego rodzaju forum bukmacherskie, gdzie gracze dzielą się swoimi spostrzeżeniami, czy postawionymi kuponami. Każdy zatem może zaczerpnąć tam nieco inspiracji przy obstawianiu lub po prostu dowiedzieć się o samym typowaniu.

5 / 5. Ocen: 1

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie