Pewne typy bukmacherskie - czym są i czy rzeczywiście istnieją?

Pewne typy bukmacherskie, czyli popularne "pewniaki" to bardzo często poszukiwane typy na różne wydarzenia sportowe. Według założenia mają sprawdzić się one na 100%, a my obstawiając je, możemy wygrać łatwo dużą sumę pieniędzy. W rzeczywistości sytuacja taka jest nieco bardziej skomplikowana i musimy wziąć pod uwagę kilka innych czynników. Czym zatem są pewne typy bukmacherskie? Czy rzeczywiście istnieją? Czy warto z nich korzystać? Gdzie ich szukać? Odpowiedzi na te pytania, przydatne porady i wskazówki na temat "pewniaków" prezentujemy poniżej.

Pewne typy bukmacherskie - czym są i czy rzeczywiście istnieją?

Czym są "pewniaki"?

"Pewniaki" czyli pewne typy to typy, które mają bardzo wysoki poziom prawdopodobieństwa. Dobrym przykładem są tutaj mecze np. Barcelony z 2 ligowym rywalem czy mistrza Anglii, który jest na fali i gra u siebie ze zdziesiątkowanym kontuzjami beniaminkiem. Zdarzenia takie mają niskie kursy, gdyż bukmacherzy również wiedzą, że takie spotkanie prawdopodobnie zakończy się zwycięstwem danej drużyny. Kursy na takie mecze mogą wynosić 1,5 czy nawet 1,3 lub dużo mniej.

Pewne kursy u wielu bukmacherów mają nawet swoje podstrony, na których wyszczególnione są mecze czy zdarzenia z niskimi kursami, które z dużym prawdopodobieństwem spełnią się. "Pewniaki" są określane również przez specjalistów czy analityków, którzy dokładnie analizując mecz lub wydarzenie nie znajdują żadnego pozytywnego punktu w jednej z drużyn i oznajmiają, że nie ma ona szans w starciu z rywalem.

sts kod promocyjny

Czy pewne typy bukmacherskie istnieją rzeczywiście?

Jeśli "pewniaki" dawałyby pewną wygraną, każdy gracz korzystałby z nich i stawał się bardzo bogaty. W rzeczywistości obstawiając wydarzenia sportowe u bukmachera, nigdy nie można powiedzieć, że dane wydarzenie spełni się na pewno. Choć w zdecydowanej większości pewne typy okazują się prawdziwe i rzeczywiście się spełniają od czasu do czasu, możemy mieć do czynienia z niespodziankami czy wręcz zaskakującymi wynikami, które nie miały prawa się wydarzyć.

Pewne typy bukmacherskie zatem są tylko określeniem wydarzeń, które z dużym prawdopodobieństwem spełnią się naprawdę. W istocie możliwe jest jednak aby Barcelona przegrała z dużo słabszym zespołem, a mistrz Anglii zanotował potknięcie, nie demolując rywala na swoim stadionie. W przeszłości zdarzały się takie sytuacje, co jest najlepszym dowodem, że 100% pewnych typów nie ma. Sport jest nieprzewidywalny, dlatego nigdy nie należy traktować pewnych typów jako tych, które sprawdzą się w 100%.

Jeśli wiemy już, że "pewniaki" to tylko prognozy z bardzo wysokim prawdopodobieństwem, możemy wykorzystać je w swojej grze. Jeśli większość z nich sprawdzi się, a my odpowiednio będziemy zarządzać budżetem, to możemy zarobić na takich kursach. Istnieje sporo strategii, które opierają się na typowaniu bezpiecznych i pewnych typów, które w dłuższym czasie pozwalają zarabiać na grze u bukmachera.

Gdzie szukać pewnych typów

Wiele osób analizuje spotkania pod takim kątem. W sieci możemy znaleźć wiele różnego rodzaju prognoz czy spisów takich zdarzeń. Sam kurs może nie odzwierciedlać faktycznej sytuacji dlatego warto porównać w kilku miejscach opinie doświadczonych graczy, profesjonalistów czy specjalistów zajmujących się bukmacherstwem na co dzień.

Z pewnością takie typy bukmacherskie znajdziemy na forach poświęconych grze u bukmachera. Mają one przeważnie swoją zakładkę, w której trwa dyskusja i umieszczane są takie zdarzenia. Dobrym posunięciem jest również wyszukiwanie informacji na blogach czy na samych stronach bukmacherów, którzy publikują analizy i prognozy przedmeczowe.

Pomocne może okazać się również odwiedzenie forów lokalnych danej ligi. Możemy więc zatem odwiedzić hiszpańskie forum pasjonatów obstawiania u bukmachera i dowiedzieć się bezpośrednio od kibiców danej drużyny czy rzeczywiście jest ona w tak wyśmienitej formie na treningach, czy nie ma problemów oraz jakie plotki krążą między kibicami. Przetłumaczenie takiego forum obecnie nie jest trudne, a możemy wykonać je jednym kliknięciem dzięki np. Google.

AKTUALNA OFERTA BONUSÓW NA WWW.ETOTO.PL

Pewnych typów należy unikać od osób o wątpliwej reputacji, nieznanych lub obiecujących, że dane zdarzenie wydarzy się ze 100% pewnością. Osoby takie najczęściej próbują sprzedać nam swoje często nieprzemyślane prognozy lub nie znają się na grze.

----

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Darmowe bonusy bez depozytu

Sprawdź ofertę legalnych bukmacherów, którzy oferują bonusy bez wpłacania pieniędzy. Rejestrujesz konto i zgarniasz bonus za darmo.
 1. STS 29PLNKod: BETONLINESTS zezwolenie nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 2. ETOTO 20PLNKod: BETONLINEeToto zezwolenie nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 3. LV BET 20PLNKod: BETONLINELVbet zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
 4. Totolotek 20PLNKod: BETONLINETotolotek zezwolenie nr. AG/9/7251/8/LBU/ 2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.
Wystarczy kliknąć w daną ofertę, aby przejść do rejestracji.

Ranking bukmacherów 2019

 1. STS
  Nasza ocena
  Ocena: 10.0/10
 2. Fortuna
  Nasza ocena
  Ocena: 9.5/10
 3. ETOTO
  Nasza ocena
  Ocena: 9.0/10
 4. Forbet
  Nasza ocena
  Ocena: 8.5/10
 5. LV BET
  Nasza ocena
  Ocena: 8.0/10
 6. Totalbet
  Nasza ocena
  Ocena: 7.5/10
 7. Totolotek
  Nasza ocena
  Ocena: 7.0/10
 8. Milenium
  Nasza ocena
  Ocena: 6.5/10