Polscy bukmacherzy – promocje i darmowe bonusy

W dzisiejszych czasach polscy bukmacherzy nie mają łatwo. Nie dość bowiem, że działają na bardzo specyficznym rynku, który reguluje bądź co bądź nietypowe prawo, to jeszcze muszą radzić sobie z bardzo zażartą konkurencją, która nie zamierza odpuszczać w walce o nowego klienta – zwłaszcza, że tych jest coraz więcej. Operatorzy chcący zaistnieć na naszej scenie bukmacherskiej muszą sięgać po sposoby na przyciąganie do siebie nowych typujących – a tym najpopularniejszym, bo jednocześnie najbardziej skutecznym, jest oferta bonusowa. Jak ona się prezentuje? Z jakimi bonusami jesteśmy w stanie spotkać się na rynku? To wszystko postaramy się opisać w naszym krótkim poradniku.

bonusy u polskich bukmacherów online
Darmowe promocje i bonusy u Polskich bukmacher

Rodzaje bonusów u polskich bukmacherów

Bonusem, który w swojej ofercie posiada absolutnie każdy bukmacher działający na terenie naszego kraju jest bonus powitalny. Zaprojektowany z myślą o wszystkich nowych odbiorcach, ma za zadanie zachęcić ich do rejestracji i do aktywnego typowania. Najlepsi bukmacherzy w Polsce wiedzą jak przyciągnąć do siebie graczy, dlatego bonus powitalny jest w każdej firmie. Sam w sobie występuje w trzech różnych rodzajach, z których najpopularniejszym jest ten nagradzający nas za nasz pierwszy depozyt (zazwyczaj dający jego równowartość w środkach bonusowych).

Często praktykowane jest też wręczanie tak zwanych „freebetów”, czyli tak właściwie darmowych środków na grę, bez większych zobowiązań. Ciekawie prezentują się także bonusy typu „cashback” – w ich ramach bukmacher oddaje nam środki za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany, dając nam drugą szansę na obstawienie.

Bonusy powitalne to jednak nie wszystko. Aby do cna wykorzystać ofertę promocyjną na zakłady bukmacherskie, często możemy sięgnąć również po:

  • kody promocyjne – dostępne na stronach partnerujących bukmacherom (w tym również i naszej), są niezobowiązujące, proste do wykorzystania (wystarczy wpisać kod w formularzu rejestracyjnym), a często dają dość dużo – to jednak zależy od konkretnego kodu i operatora;

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • bonusy ograniczone czasowo – wszyscy polscy bukmacherzy oprócz swojej stałej oferty bonusowej pozwalają na sięgnięcie po tę dodatkową, ograniczoną czasowo, zazwyczaj związaną wyłącznie z jedną dyscypliną sportu lub konkretnym turniejem w jej obrębie;
  • programy lojalnościowe – choć te stanowią rzadkość, są świetne, bo nagradzają właśnie lojalność. Jeżeli typy bukmacherskie realizujemy u bukmachera, który daje do nich dostęp, możemy liczyć na stałe pozyskiwanie z tego dodatkowych profitów. Zazwyczaj polegają one na zbieraniu punktów i późniejszej ich wymianie, czy to na inne bonusy, czy też na środki na grę (freebety).

Co trzeba wiedzieć na temat bonusów?

  • Większość bonusów wymaga od nas spełnienia określonych wymagań celem wypłacenia dawanych przez nie środków.
  • Bonus powitalny pozyskamy wyłącznie wtedy, gdy wyrazimy na to chęć – możemy to zrobić jedynie podczas rejestracji.
  • Środki bonusowe trafiają zwykle na osobne konto, różne od tego podstawowego, depozytowego.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Bonusy można wykorzystywać na spółkę z kodami promocyjnymi – w żaden sposób ze sobą nie kolidują.
  • Z bonusu powitalnego możemy skorzystać wyłącznie raz – możemy jednak sięgać po bonusy, jakie dają inni polscy bukmacherzy (nic nie ogranicza nas do tego, by posiadać konto zaledwie u jednego z nich).

Najlepsi bukmacherzy na polskim rynku i ich bonusy promocyjne

Jako że wszyscy bukmacherzy wychodzą do nas ze swoją własną ofertą promocyjną, ciężkim może być dla nas wybranie tego, który będzie proponował tę najatrakcyjniejszą. Wszystko zależy tutaj bowiem od naszych indywidualnych oczekiwań i wymagań. Poniżej prezentujemy to, co w kwestii bonusów proponują najlepsi bukmacherzy w Polsce – to, co przez wielu innych operatorów uważane jest za wzór do naśladowania.

Bonusy w ofercie STS

Star-Typ Sport jest bukmacherem znanym ze swoich solidnych bonusów. Filarem jego oferty promocyjnej jest oczywiście bonus powitalny, dający nawet 1200 złotych od pierwszej wpłaty. Na nim się jednak nie kończy, gdyż firma nagradza również sięganie po e-sport, polecanie serwisu znajomym oraz zakłady na legalny poker i, ogólnie, usługę dodatkową Betgames. Wszystko rozgrywa się tutaj na jasnych dla odbiorcy zasadach.

betfan bez depozytu
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Bonusy w ofercie Fortuny

Fortuna prezentuje zdecydowanie najszerszą ofertę bonusową na polskim rynku. Budżet na typy bukmacherskie pozwala zwiększyć poprzez swój trójwarstwowy bonus powitalny, dający do 2000 złotych od pierwszego depozytu, nawet 200 złotych w postaci cashbacku oraz 20 złotych freebetu. Buk daje też dostęp do okazjonalnych akcji promocyjnych, ale też pozwala korzystać z Fortuna Klub Plus – programu lojalnościowego, który nagradza każdy kolejny zakład, dając 1 punkt za każde wydane na niego 2 złote.

Bonusy w ofercie Betclic

Pomimo bycia świeżakiem na polskim rynku, Betclic prezentuje bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną na zakłady bukmacherskie. Podstawą jego bonusu powitalnego jest cashback – buk zwraca nawet 550 złotych za pierwszy kupon, jeśli ten przegramy. Betclic jest bukmacherem, który lubi zachęcać klientów do rywalizowania między sobą, w związku z czym często organizuje rankingi typerów. Zwłaszcza w obliczu ważnych wydarzeń sportowych, jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

5 / 5. Ocen: 5

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie