Sposoby na skuteczne obstawianie – jak typować żeby wygrywać?

Zakłady wzajemne są czymś, do czego można podejść w bardzo różny sposób. Niezależnie jednak od tego, czy chce się dzięki nim zwiększyć emocje towarzyszące kibicowaniu, czy też oczekuje się wysokich wygranych i tylko na nie się nastawia, zawsze chce się być w nich skutecznym. To jednak wymaga odpowiedniego podejścia oraz wypracowania własnej strategii przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na pewne kluczowe aspekty całego procesu. To właśnie na tych aspektach skupimy się w naszym dzisiejszym wpisie, starając się przedstawić nasze własne sposoby na osiągnięcie skuteczności w zakładach.

jak obstawiać żeby wygrywać
Sposoby na skuteczne obstawianie – jak typować żeby wygrywać?

Jak skutecznie obstawiać? – 5 naszych sposobów

Każdy typer wraz z czasem nabywa doświadczenie, które umożliwia mu kreowanie własnych metod obstawiania. W wielu przypadkach są one mocno indywidualne. Istnieje jednak co najmniej kilka sposobów, które są bardziej uniwersalne. Rozwiązań, które warto wdrożyć w drodze ku jeszcze większej efektywności w obstawianiu własnych typów bukmacherskich. Pięć naszych sposobów przedstawiamy poniżej. Każdy z nich stanowi świetną bazę właśnie do tego i każdy ma spore znaczenie przy codziennym obstawianiu.

1. Skrupulatne analizowanie meczów

Niezależnie od tego, czy obstawia się piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę – aby swoje typy bukmacherskie uczynić skuteczniejszymi i znacznie bardziej prawdopodobnymi, należy dopuścić się jak najdokładniejszej analizy. Co powinna ona brać pod uwagę? Dosłownie wszystko to, co mogłoby mieć wpływ na przebieg konkretnego spotkania. W przypadku piłki nożnej może to być między innymi aktualna forma, pozycja konkretnego zespołu w tabeli ligowej czy w konkretnych rozgrywkach, jego passa i szeroko pojęta forma.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Analiza to jednak nie tylko przeglądanie statystyk. To również porównywanie drużyn ze sobą, czytanie aktualnych doniesień ściśle z nimi związanych, a pewniaki bukmacherskie zostawiamy innym. To przede wszystkim interesowanie się całą otoczką, która w tym przypadku ma niebotyczne znaczenie.

2. Oglądanie transmisji spotkań sportowych

Aby obstawiać skutecznie, należy rzeczywiście interesować się tym, co jest obiektem tegoż typowania. Oglądanie spotkań sportowych jest w stanie dostarczyć całego mnóstwa materiału do analizy. Przede wszystkim jednak powie najwięcej na temat formy konkretnych drużyn, ich mocnych i słabych stron oraz aspiracji, wokół których się obracają.

Jeżeli nie posiada się telewizora i nie ma ochoty płacić za oglądanie meczów, należy poszukać Polskiego bukmachera z ofertą na darmowe transmisje meczów. Choć taką funkcjonalność oferują wyłącznie najlepsi operatorzy na rynku, jest ona niesamowicie przydatna. Wbrew pozorom nie tylko przy typowaniu w modelu „na żywo”.

3. Wybór właściwego bukmachera

Mogłoby się wydawać, że wybór najlepszego bukmachera ma wpływ wyłącznie na to, ile jest się w stanie wygrać, jeśli poprawnie się postawi oraz na to, z jakiej oferty można korzystać przy takim właśnie obstawianiu. Tymczasem jednak rzeczywistość jest zgoła odmienna, a sam w sobie jest w stanie zwiększyć skuteczność w obstawianiu. 

Dobry bukmacher da nam bowiem dostęp do mnóstwa statystyk, historycznych meczów, analiz i newsów ściśle związanych z konkretnymi drużynami. Co więcej, wszystko przedstawi na stronie ofertowej, co sprawi, że dostęp do tego będzie wygodny i nie będzie od nas wymagał przeczesywania całego Internetu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy to też kursy, którymi opatrują konkretne opcje bukmacherskie. Również one potrafią być w tym wszystkim bardzo pomocne. Zwłaszcza, że tak właściwie stanowią typy samych bukmacherów. Logicznym jest, że ci będą oferowali mniejszy kurs (i mniejszy zarobek) na drużynę, której wygrana jest pewniejsza, a większy – by zachęcić do postawienia na zespół, który najprawdopodobniej przegra. Świadomość co do tego jest w stanie pomóc w wyciągnięciu z tego wszystkiego najbardziej właściwych wniosków.

4. Bezpieczne budowanie doświadczenia

Skuteczne i legalne obstawianie zakładów to takie, które bierze pod uwagę wszystkie ryzyka związane z samym typowaniem. Skuteczność osiąga się z czasem – nawet jeśli czyta się poradniki pokroju naszego, minie go sporo, zanim wszystko zacznie przynosić efekty. Dlatego też w początkowych fazach budowania skuteczności warto do wszystkiego podchodzić asekuracyjnie. Da się to zrobić między innymi przez:

  • nie korzystanie z kuponów AKO, które same w sobie narzucają wyższy poziom ryzyka, niepowodzenia i idącej w parze z nim frustracji;
  • umiejętne zarządzanie budżetem – granie na niskiej stawce potrafi być naprawdę rozsądne. Nie należy się go wstydzić, a zamiast tego warto je praktykować;
  • nie kierowanie się wyłącznie intuicją – ta jest ważna, ale nie najważniejsza. Warto wszystko analizować;
ewinner typowanie meczów
Typowanie meczów z bonusem za darmo w eWinner online
  • typowanie przedmeczowo – zakłady „na żywo” promują pochopne podejmowanie decyzji i o ile są świetne dla osób posiadających doświadczenie, dla tych bez niego – niekoniecznie.

5. Korzystanie z profesjonalnych typów bukmacherskich

Typy bukmacherskie z zewnątrz potrafią być świetną pomocą – o ile pochodzą z naprawdę zaufanych źródeł i są poparte dogłębną analizą. Nie możemy polegać na typach podających wyłącznie nazwę typowanej drużyny. Wyjaśnienie sposobu ich powstawania jest w tym wszystkim niemal kluczowe. Typy z zewnątrz nie powstały z myślą o ich kopiowaniu – rozsądniej jest traktować je jako wskazówkę do tworzenia tych własnych.

Bukmacherzy, u których aktualnie warto obstawiać

Wybór bukmachera idealnego do budowania skuteczności w obstawianiu zakładów bukmacherskich należy oprzeć przede wszystkim na sposobie prezentowania przez niego informacji, ale i tym, ile danych jest on w stanie dostarczyć. Chodzi tu oczywiście o statystyki, historię meczów, ale i wiarygodność prezentowanych przez niego kursów. Należy to oczywiście połączyć z jego atrakcyjną ofertą, pozwalającą wygrać zdecydowanie najwięcej.

Najlepszymi opcjami pod wszystkimi możliwymi kątami są wszystkim dobrze znani bukmacherzy www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl. Obaj prezentują świetną ofertę na obstawianie spotkań sportowych z większości istniejących dyscyplin i obaj są firmami naprawdę atrakcyjnymi. Z mnóstwem dostarczanych przez siebie statystyk i prostą formą ich podania, stwarzają idealne pole do nabierania skuteczności w obstawianiu.

5 / 5. Ocen: 3

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie