Systemy bukmacherskie – który wybrać żeby wygrywać pieniądze?

Czym są systemy bukmacherskie? W skrócie jest to zbiór reguł i zasad określających, w jaki sposób dobierać stawki kolejnych zakładów, aby typowanie przyniosło zysk. Systemy bukmacherskie pomagają uporządkować kwestie związane z budżetem i zakładami (w szczególności chodzi tu o kursy), a także pozwalają lepiej poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszy system nie zagwarantuje nam zysków, a jedynie zwiększy szansę ostatecznego sukcesu i pozwoli zmniejszyć ryzyko bankructwa. Nie zmienia to jednak faktu, iż i tak trzeba będzie nauczyć się wyszukiwania dobrych typów, bo bez tego daleko nie zajedziemy.

najlepsze systemy bukmacherskie
Systemy bukmacherskie – który wybrać żeby wygrywać pieniądze?

Po co i w jaki sposób stosować systemy bukmacherskie?

W skrócie odpowiedzieliśmy już sobie na to pytanie, teraz nieco sobie to rozwiniemy. Zakłady bukmacherskie wzbudzają w typerze spore emocje. Bardzo łatwo jest dać się ponieść chwili i obstawiać przypadkowe typy, które akurat wpadną nam w oko. Dużym ryzykiem jest także sytuacja, w której pojawiają się straty. Wtedy wiele osób stara się jak najszybciej odegrać, typując bez przemyślenia swoich decyzji. Takie działanie to błąd! System bukmacherski co prawda nie zapobiegnie takim sytuacjom, ale znacznie ułatwi trzymanie się konkretnych zasad. 

Stosowanie systemów bukmacherskich nie jest proste. Zanim dane reguły zaczną przynosić zyski, musi minąć trochę czasu, który poświęcimy na naukę. Nie jest też nigdzie obiecane, że akurat ten jeden konkretny system zapewni nam bogactwo. Nie należy zapominać, że przecież dużą rolę odgrywają tu przede wszystkim typy i ich dobór. Każdy system należy testować przynajmniej miesiąc, żeby móc wydać o nim opinię. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Stosowanie systemów stawkowania wymaga konsekwencji oraz wytrwałości. Nie należy testować w jednej chwili dwóch różnych metod, pod żadnym pozorem nie można też łamać raz przyjętych zasad. Wszystkie sukcesy i porażki należy zapisywać i poddawać dogłębnej analizie, bo tylko to pozwoli nam osiągnąć ostateczny sukces. Jeśli nie będziemy podchodzić do typowania na poważnie, nie pomoże nam żaden system.

Najlepsze systemy bukmacherskie

Odpowiedź na pytanie „Jakie są najlepsze systemy bukmacherskie?” zapewne nie zadowoli wielu początkujących typerów. Nie ma bowiem idealnego systemu. Uniwersalny system, który sprawdzi się zawsze i wszędzie po prostu nie istnieje. Sport jest zbyt nieprzewidywalny, a poza tym, nie oszukujmy się. Gdyby dało się w prosty sposób ograć bukmachera, to żadna firma nie decydowałaby się na otwarcie tego typu działalności. Niestety to działa tak, że część graczy przegrywa i finansuje tym wygrane innym typerom.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher tymczasem zabiera od tego swój procent. Żaden system bukmacherski nie gwarantuj wygranej, ale… istnieją metody, które pozwolą na osiągnięcie większych i bezpiecznych zysków. Ważne jest przy tym, aby każdy system dopasować do swoich możliwości i oczekiwań. Przed wami kilka najpopularniejszych systemów bukmacherskich. 

Płaska stawka

Najprostszy z systemów bukmacherskich. Niestety przez to, że płaska stawka nie należy do skomplikowanych systemów, jest również niezbyt skuteczna. Z drugiej zaś strony technika ta polecana jest przede wszystkim początkującym typerom. Raz, że korzystając z niej ciężko zbankrutować, a dwa, trzymanie się jej zasad pozwala nauczyć się panowania nad stresem i nerwami w sytuacjach kryzysowych. 

superbet kod bonusowy
Superbet bonus na darmowy freebet 34 PLN

System zwany płaską stawką polega na ustaleniu konkretnej stawki na pojedynczy kupon (zazwyczaj jest to 2% budżetu) i trzymanie się jej niezależnie od sytuacji. Płaska stawka to bardzo bezpieczny system bukmacherski. Żeby całkowicie zbankrutować, należy przegrać kilkadziesiąt typów pod rząd, co zdarza się niezwykle rzadko. Niestety korzystanie z niego ma też swoje wady. Bardzo ciężko jest dojść do większych zysków, gdyż zazwyczaj to, co wygramy w jednym dniu, przegrywamy chwilę później. No, chyba że Wasza skuteczność typowania jest na najwyższym poziomie, ale wtedy raczej nie czytalibyście tego artykułu.

Stawkowanie procentowe

Stawkowanie procentowe to kolejny bardzo bezpieczny system bukmacherski. Jest nieco lepszy od płaskiej stawki, a do tego nie jest wcale dużo bardziej skomplikowany. Zasada działania w ramach tego systemu jest prosta. Stawki rosną lub maleją w zależności od stanu konta. Na początku należy sobie ustalić jakim % budżetu gramy. Poleca się grać nie więcej niż 2% aktualnego bankrolla. Po każdej aktualizacji portfela (spowodowanej wygraną lub przegraną) należy przeliczyć stawkę, tak by stanowiła dalej 2% budżetu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Stawkowanie procentowe jest bardzo proste i bezpieczne, dzięki czemu jest to świetny system dla początkujących. Niestety ma też sporą wadę. Po kilku przegranych pod rząd budżet ulegnie znacznego zmniejszeniu, a co za tym idzie, będziemy grali mniejszymi stawkami. Powrót do wygrywania dużych kwot jest więc bardzo trudny. Z drugiej zaś strony, bankructwo jest również mało prawdopodobne.

System Kelly’ego

Wiele osób uważa, że jest to najlepszy system bukmacherski. Na blogu Betonline zawodowi typerzy wskazują go jako jednego z niezawodnych. Żeby jednak optymalnie z niego korzystać, należy bardzo dobrze znać się na typowaniu. System działa bowiem tylko wtedy, gdy umiejętnie ocenimy szansę powodzenia danego zakładu i ze specjalnego wzoru obliczymy jaką stawką powinniśmy zagrać. System Kelly`ego jest skomplikowany i bardzo czasochłonny, ale w dobrych rękach niezwykle skuteczny. Szanse na zysk są naprawdę duże.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawkę wylicza się w następujący sposób. Stawka = [ K * ( p * k – 1) ] / (k – 1). „K” – to wysokość naszego kapitału na grę, „k” – to kurs na dany zakład. Najtrudniej określić zmienną „p” Jest to prawdopodobieństwo wygranej, które musimy ocenić na podstawie naszego doświadczenia. Przy okazji trzeba też sprawdzić warunek p * k, który musi wynosić więcej niż 1. Można stawiać tylko takie zakłady.

Stały profit

Stały profit to zupełnie inne podejście do bukmacherki. Gracz stosujący ten system na początku musi określić jaki zysk chce osiągnąć. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, kolejny musi nie tylko uzyskać założony zysk, ale też odrobić stratę. System ten można rozplanować na wiele sposobów, najważniejsze jest określenie racjonalnego zysku, który nie powinien być zbyt duży, tak by nie trzeba było grać spotkań o bardzo wysokich kursach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Stosowanie tego systemu jest trudne i bardzo ryzykowne, gdyż istnieje ogromna szansa na utratę całego kapitału. Zdolni gracze są jednak w stanie bardzo szybko osiągnąć założone zyski. Jest to opcja polecana dla osób zaawansowanych. Początkujący niestety, ale sobie nie poradzą.

System Martingale’a

System Martingale’a to nic innego jak progresja. Nie polecamy stosowania tego systemu, wspominamy o nim jedynie jako ciekawostka. O co chodzi? Po każdym nietrafionym zakładzie mnożymy stawkę x2 i tak aż do momentu trafienia kuponu. Gdy to się uda, zaczynamy od początku. W teorii brzmi dobrze, bo wygranym kuponem niwelujemy wszystkie straty, a do tego osiągamy zysk, ale potencjalne wady przekreślają zalety.

Każdemu zdarza się pechowa seria. W przypadku progresji stawki rosną bardzo szybko i już po kilku nietrafionych kuponach trzeba grać wielkimi stawkami. Jest to prosta droga do bankructwa.

5 / 5. Ocen: 4

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie