Typowanie gier karcianych w Betgames STS

Alternatywą dla standardowych wydarzeń sportowych są m.in. gry karciane w Betgames. O co tutaj dokładnie chodzi? Jakie gry wchodzą w skład Betgames, którego udostępnia Polski bukmacher STS? Czy jest to w 100% legalne? Jak typować Betgames, by wychodzić na tym na plus?

jak typować gry karciane betgames
Typowanie gier karcianych w Betgames STS

Co można typować w ramach Betgames?

Obecnie Klienci firm bukmacherskich są naprawdę mocno rozpieszczani. Trudno jednak o inne wnioski. Dzieje się to tak naprawdę na rozmaitych płaszczyznach. Przyczyn takiego właśnie stanu rzeczy należy zaś upatrywać w coraz większej konkurencji. Ustawa Hazardowa nie odstraszyła podmiotów z tej branży. Wprost przeciwnie; coraz więcej firm doskonale widzi, że wszystko dzięki tej ustawie zostało bardzo starannie uregulowane. A w Polsce nie brakuje popytu na tego typu usługi. Nie da się ukryć, że Polacy od dawien dawna lubili się zakładać. Teraz mogą robić to i przy okazji zarabiać pieniądze.

Dla wielu osób taka właśnie perspektywa jest zaś wyjątkowo kusząca. Popyt jest oczywiście dostrzegany przez 2. Łatwo zauważyć, że jest ich z roku na rok coraz więcej. Na początku wydawało się, że Ustawa Hazardowa może mocno zmonopolizować ten rynek. Na szczęście te obawy były kompletnie bezzasadne. Gracze mogą zdecydować się na wielu rzetelnych Polskich bukmacherów internetowych. Do obstawiania są zaś rozmaite opcje. Bardzo popularne są wydarzenia sportowe. Nie ma przeszkód, by zdecydować się także na zakłady polityczne, rozrywkowe itp.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ostatnio coraz popularniejsze są również Betgames STS. Warto zauważyć, że chodzi tutaj o takie opcje, jak Wojna, Poker oraz Bakarat. Są to zaś symulowane gry karciane. Wiele osób przekonało się do Betgames w czasie pierwszego lockdownu. Na początku marca nie było praktycznie co obstawiać. Wszak praktycznie wszystkie rozgrywki zostały wstrzymane. Wielu osobom symulowane gry karciane spodobały się na tyle, że grają w nie także teraz, kiedy oferta jest zdecydowanie bardziej bogata, niż miało to miejsce we wcześniejszym okresie.

Hazardowe gry karciane – czy jest to legalne?

Gdzie można odpalić Betgames? Symulowane gry karciane są dostępne na stronie internetowej bukmachera STS. Wiele osób zastanawia się, czy to wszystko jest jednak legalne. Inni zaś mają wątpliwości dotyczące tego, czy te gry są uczciwe… Na szczęście nie ma się czego obawiać. STS to firma bardzo doświadczona, która ma wieloletni staż w ramach tej właśnie branży. Jest to bukmacher bardzo dobrze oceniany. Nie tylko przez ekspertów od tej „działki”, ale także przez samych użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Symulowane gry karciane są zaś konkretnie organizowane przez TV Zaidimai Ltd. To firma mająca w tym momencie swoją siedzibę na Litwie. Warto wyraźnie podkreślić, że jest to marka sprawdzona i całkowicie legalna. O ten fakt nie trzeba się zatem w ogóle obawiać. Poza tym symulowane gry karciane są organizowane przez podmiot będący całkowicie niezależny od bukmachera internetowego. STS nie ma zatem tak naprawdę żadnego interesu w tym, by gracze przegrywali pieniądze. Możesz być zatem spokojny o ten aspekt.

Jak obstawiać Betgames u bukmachera STS?

Masz zamiar obstawiać symulowane gry karciane? Interesują Cię Wojna, Poker oraz Bakarat? Przede wszystkim musisz zatem dokładnie zapoznać się z regulaminem każdej z tych rozgrywek. Na stronie internetowej www.STS.pl (po kliknięciu odpowiedniej zakładki) wszystko jest bardzo starannie wyjaśnione. Pamiętaj, by nie rozpoczynać gry za pieniądze, jeśli nie znasz pieczołowicie wszystkich zasad. W innym razie musisz liczyć się z tym, że przegrasz naprawdę sporo gotówki. Nie znając dokładnie zasad tak naprawdę nie masz bowiem szans, by regularnie wygrywać na opisywanych dzisiaj symulowanych grach karcianych.

betfan bez podatku
Darmowy bonus z kodem promocyjnym do Betfan

Ważne jest to, by mieć strategię. Musisz znaleźć optymalny plan na grę. Taki, który będzie odpowiadał Twojemu stylowi i posiadanemu w tym momencie budżetowi. To kolejny ważny aspekt. Wydaje nam się, że warto również docelowo skupić się tylko na jednej grze. Oczywiście, należy na sam początek wszystko dokładnie sprawdzić. Potem jednak lepiej jest skoncentrować się tylko na jednym wariancie, by stawać się coraz lepszym np. w Pokerze.

Jakie stawki będą optymalne w Betgames?

Na początku na pewno nie ma co szarżować. Jeśli nie jesteś doświadczony w tym temacie, to nie możesz grać za stosunkowo spore stawki… Generalnie Betgames to opcja mająca już kilka miesięcy. Cały czas jest to jednak dla wielu nowość na polskim rynku. Tak, jak wspominaliśmy powyżej, by wygrywać w Betgames musisz mieć odpowiednią strategię. Często poszukiwanie optymalnego planu na grę wymaga przeprowadzenia rozmaitych testów. Warto zatem próbować swoich sił, aczkolwiek za relatywnie niewielkie pieniądze. Jeśli zdobędziesz odpowiednio dużo doświadczenia, to rzecz jasna stawki mogą być coraz większe.

Wydaje nam się również, że gracze powinni to traktować jako odskocznię od obstawiania zwykłych zakładów. Przede wszystkim warto zatem skoncentrować się na selekcjonowaniu wydarzeń sportowych. Od czasu do czasu można rzecz jasna spróbować innych produktów oferowanych przez zakłady bukmacherskie. Nie uważamy jednak, by na symulowanych grach karcianych można było dorobić się „kokosów”.

5 / 5. Ocen: 5

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie