Zakłady bukmacherskie – Czy Lewy da nam szansę na wygranie mundialu?

W przybliżeniu tylko niecałe cztery miesiące dzielą nas od Mistrzostw Świata w Katarze. Super jest to, że na mundial zakwalifikowali się podopieczni Czesława Michniewicza, którzy wygrali finał baraży ze Szwedami (pamiętne 2:0 w Chorzowie). Czy Biało-czerwoni mogą zwyciężyć cały mundial? Niestety, nasze aspiracje sięgają zdecydowanie niżej. Sprawdź, na co tak naprawdę stać zawodników Czesława Michniewicza.

Sukcesem będzie wyjście z grupy – mundial okiem firm bukmacherskich

Bardzo dużo osób chciałoby oczywiście, aby Polska walczyła o medale itp. Na ten moment jest to jednak nierealne. Po prostu nasza kadra narodowa jest zbyt słaba, by bić się o coś więcej. Tak naprawdę mamy nadzieję, że uda nam się wyjść z grupy. Obecnie nawet to nie jest do końca przesądzone. W końcu mundial zakłady bukmacherskie ekspertów wskazują na to, że Biało-czerwoni mają około 50% szans na to, że zajmą na mundialu w Katarze (w grupie C) jedno z dwóch pierwszych miejsc. Warto zaznaczyć, że tylko dwie kadry idą dalej. Do fazy pucharowej. W grupie Polska zagra zaś kolejno z Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz Argentyńczykami. Na ten moment fachowcy od podmiotów hazardowych uważają, że nasza kadra i Meksyk mają mniej więcej po równo szans w kontekście zajęcia drugiego miejsca. Warto przypomnieć, że w tym wieku Polska grała kilka razy na Mistrzostwach Świata. Biało-czerwonym nigdy nie udało się jednak wyjść z grupy. Oby teraz było zdecydowanie lepiej!

Terminarz mś 2022 – Z kim Polska zagra w grupie?

Plan gier jest bardzo napięty. Warto przypomnieć, że mundial w Katarze startuje 21 listopada 2022 roku. Już dzień potem podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają zaś premierowe spotkanie. Na Stadium 974 w Doha ich rywalem będzie kadra narodowa Meksyku. Być może ten mecz zadecyduje o tym, czy będziemy w stanie zająć minimum drugie miejsce w grupie. Tak jak wspominaliśmy, MŚ 2022 terminarz jest bardzo napięty. W kolejnej potyczce na Mistrzostwach Świata zawodnicy Czesława Michniewicza zmierzą się z Arabią Saudyjską. Mecz odbędzie się 26 listopada 2022 roku. Na Education City Stadium, w Ar-Rajjan. To nie koniec grupowych emocji. Ostatniego dnia listopada Polacy zmierzą się bowiem z Albicelestes. Zagramy z Argentyną ponownie w Doha, na 974 Stadium. Mam tylko nadzieję, że zawodnicy Czesława Michniewicza staną na wysokości zadania i co najmniej zrealizują plan minimum. A byłoby to zaś wyjście z grupy (czyli zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc).

Na kogo możemy ewentualnie trafić w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej?

Ekipy narodowe z grupy C w kolejnej grupie trafiają na drużyny z grupy D. Najprawdopodobniej u nas najlepsza będzie Argentyna. Mamy nadzieje, że Polska zajmie drugie miejsce. W takim układzie Biało-czerwoni trafią w kolejnej rundzie na triumfatora grupy D. A wszystko wskazuje na to, że będą to Francuzi. Trójkolorowi zmierzą się w jednej grupie z Duńczykami, Australijczykami oraz Tunezyjczykami. Niestety, ewentualny mecz z Francuzami nie będzie zbyt prosty dla naszych kadrowiczów. Sporo bowiem wskazuje na to, że w tej potyczce zawodnicy Czesława Michniewicza nie mieliby większych szans…

5 / 5. Ocen: 1

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie