Zakłady na niższe ligi piłkarskie – co, gdzie i jak?

Nie ulega wątpliwości fakt, że większość osób interesujących się polską piłką nożną skupia swoją uwagę przede wszystkim na dwóch najwyższych poziomach ligowych rozgrywek w naszym kraju – Ekstraklasie oraz 1. Lidze. Wynika to jednak nie tylko z zainteresowania tymi rozgrywkami, ale i z tego, że to je najbardziej promują najlepsi bukmacherzy w Polsce. Tymczasem jednak coraz więcej wielbicieli futbolu decyduje się na obstawianie niższych klasą rozgrywek. Przede wszystkim ze względu na to, że jest w tym pewien większy cel, a awanse kolejnych zespołów na szczeblach rozgrywek w Polsce jest w stanie być przyjemne, ale i opłacalne. Jak jednak obstawiać niższe ligi piłkarskie w Polsce? Którzy polscy bukmacherzy nadają się do tego najlepiej? O tym – w dzisiejszym poradniku?

Zakłady na niższe ligi piłkarskie
Zakłady na niższe ligi piłkarskie – co, gdzie i jak?

Jak obstawiać niższe ligi piłkarskie? – praktyczne wskazówki

Typowanie niższych poziomem lig piłkarskich jest znacznie trudniejsze niż obstawianie rozgrywek czy to w Ekstraklasie, czy też w 1. Lidze. Wynika to przede wszystkim z dostępności informacji na ich temat. O ile bowiem najwyższe poziomy rozgrywek można oglądać w wielu miejscach, a większość sportowych portali internetowych publikuje najświeższe wiadomości na ich temat, z niższymi ligami jest ciężej. O czym zatem należy pamiętać, chcąc obstawiać niższe ligi? Poniżej publikujemy kilka naszych wskazówek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  1. Znajdź źródło informacji – jeżeli planujesz obstawianie niższej klasy rozgrywek piłkarskich, musisz zaopatrzyć się w miejsce, z którego będziesz czerpał wiedze analityczną, po to żeby analiza bukmacherska miała jakikolwiek sens. Tutaj z pomocą przyjdą ci mniejsze portale internetowe oraz oficjalne strony internetowe klubów biorących udział w konkretnych rozgrywkach. W ich obrębie często publikowane są skróty meczów i dane statystyczne. Niektórzy polscy bukmacherzy sami publikują statystyki odnośnie ciekawszych spotkań. Im jednak niżej, tym ciężej o takowe.
  2. Dowiedz się, gdzie są transmitowane rozgrywki – poza IV ligą okręgową, spotkania sportowe zazwyczaj posiadają gdzieś swoje transmisje. Ich oglądanie jest konieczne do podejmowania rozsądnych decyzji (a nie zawsze ma się możliwość zobaczenia ich na żywo, z poziomu stadionu). Warto zawczasu dowiedzieć się, kto nabył prawa do emitowania spotkań w danej lidze i w jakim zakresie jest w stanie to robić. Dobrze byłoby, gdyby transmisje pokrywały się z ofertą, jaką prezentują najlepsi bukmacherzy.
  3. Znajdź odpowiedniego bukmachera – nie wszyscy polscy bukmacherzy online dają możliwość obstawiania niższych lig piłkarskich i nie każdy robi to w dobry sposób. Są tacy, którzy bardziej dbają o konkretną ligę (chociażby ze względu na to, że są jej sponsorem), a są i tacy, którzy przykładają do niej większą wagę. Dlatego też tak istotne jest ustalenie tego, co tak właściwie będzie się chciało obstawiać zawczasu, a dopiero później poszukiwanie buka, który będzie posiadał to w swojej ofercie.
  4. Zwracaj uwagę na kursy bukmacherskie – w przypadku niższych lig i tak okrojonych możliwości uzyskiwania informacji na ich temat, warto sięgać po każdą wskazówkę mogącą ułatwić ich obstawianie. Bardzo dobrą są kursy bukmacherskie publikowane przez polskich operatorów. Należy zrozumieć, że ci chcą nimi zachęcić do podejmowania większego ryzyka. Z uwagi na to większymi kursami są opatrywane bardziej ryzykowne opcje bukmacherskie.
  5. Sięgaj po mniej standardowe zakłady – niższe ligi mają to do siebie, że bywają nieprzewidywalne pod względem wyników spotkań. Często więcej można przewidzieć w kontekście innych zdarzeń. Warto po nie sięgać przy codziennym obstawianiu.
Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Bukmacherzy online z najlepszą ofertą na niższe ligi piłkarskie

Nie wszystkie firmy bukmacherskie prezentują swoją własną ofertę na spotkania sportowe w obrębie najniższych lig piłkarskich. Właśnie dlatego chcąc je obstawiać należy przyłożyć się do wyboru tego właściwego – takiego, który na pewno będzie dawał możliwość obstawiania tego, co chce się obstawiać. Najlepiej w przypadku tego poziomu rozgrywek radzą sobie trzej bukmacherzy online.

Fortuna

Fortuna radzi sobie doskonale z niższą klasą rozgrywek piłkarskich w Polsce. Pozwala obstawiać wszystkie mecze 2. i 3. ligi, ale też wybrane okręgi ligi 4. (wiele z nich jest u niej dostępne ekskluzywnie). Nie oferuje on przy tym każdego ze spotkań, a jedynie te, które uznaje za najciekawsze i wzbudzające jakiekolwiek zainteresowanie (mecze w IV lidze nie zawsze cieszą się jakąkolwiek popularnością).

STS

Bukmacher STS jest zdecydowanie najlepszą opcją dla osób pasjonujących się niższymi klasami rozgrywek piłkarskich. Swoją ofertą obejmuje on wszystkie te, które jest w stanie pokrywać – od 2. ligi, aż po 4., a zatem okręgową (z wzięciem pod uwagę większości okręgów). Jeżeli chodzi o tę ostatnią, nie daje on możliwości typowania każdego meczu, ale tylko tych wybranych i najciekawszych. W wielu przypadkach jest na tym polu bezkonkurencyjny.

sts bez depozytu 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

eWinner

eWinner jest bukmacherem, który sponsoruje tytularnie 2. Ligę. Taki sponsoring zagwarantował mu olbrzymią przewagę nad innymi operatorami. Pokrywa on tę ligę w najlepszy możliwy sposób. Co więcej, udostępnia on darmowe transmisje meczów w obrębie II Ligi. W znakomity sposób obstawia się więc u niego na żywo. Transmisje udostępniane są nieodpłatnie, a aplikacja mobilna bukmachera jest jedynym miejscem (poza płatną platformą streamingową), w którym można je obejrzeć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oprócz meczów II ligi eWinner zapewnia też możliwość obstawiania rozgrywek jeszcze niższego poziomu (3. ligi).

Najlepsi bukmacherzy a najniższe ligi piłkarskie

Choć niektórzy legalni bukmacherzy online publikują własną ofertę na zakłady bukmacherskie w obrębie lig niższy ch niż Ekstraklasa, każdy z tych działających w naszym kraju zatrzymuje się na IV lidze. Wynika to z faktu, że PZPN wydało zakaz publikowania oferty na spotkania z lig niższych oraz z rozgrywek juniorskich pod rygorem konieczności usunięcia przez nich również oferty na Ekstraklasę i 1. Ligi (na to bukmacherzy online nie są w stanie pozwolić). Technicznie rzecz biorąc nigdzie nie ma się możliwości postawienia na ligi okręgowe oraz inne ligi najniższe poziomem, ale na pewno wzbudzające zainteresowanie lokalnych społeczności (i nie tylko).

5 / 5. Ocen: 3

Bonusy bez depozytów

Bonusy bukmacherskie bez depozytówspot_img

Promocje bukmacherskie